רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ערוץ DIY ישראל / FIX עם שיר מורנו / DIY חובק עולם: יצירות מזהב

DIY חובק עולם: יצירות מזהב

מגש לקפה, עוגיות ואפילו סליים: הבהלה לזהב זה כאן. מתוך מגזין Fix

הפעם בחובק עולם נחזור אחורה בזמן לקליפורניה, שם הייתה "הבהלה לזהב" בשנת 1848, שגרמה לרבים לחלום על התעשרות מהירה. אמנם לא כולם התעשרו ואנחנו די רחוקים מקליפורניה בכל מקרה, אבל בואו נראה אילו דברים מדליקים אפשר לעשות עם זהב. כלומר, עם ספריי זהב.

מגש לקפה

רוצים לשדרג מגש ישן שזרוק בתחתית הארון? ספריי זהב הוא פתרון מושלם. פשוט מסמנים קווים של נייר דבק עם רווחים ביניהם, מרססים בספריי זהב, מחכים לייבוש, מסירים את נייר הדבק, והנה – יש לכם מגש חדש ומרשים להגיש עליו את הקפה שלכם.

מתוך ערוץ היוטיוב: Natalie's Creations

עוגיות זהב

רוצים להכניס קצת זהב לאוכל שלכם? תשמחו לשמוע שהיום אפשר למצוא גם ספריי זהב אכיל! כן, כן, ספריי זהב שאפשר לרסס על האוכל ולאכול אותו אחר כך. אפשר לרסס את הספריי הזה על עוגיות סנדביץ', למשל, ולהפוך אותן בין רגע למטבעות זהב טעימים במיוחד. אמנם לא באמת תתעשרו מזה, אבל אפקט ה"וואו" לגמרי מובטח.

מתוך ערוץ היוטיוב: Natalie's Creations

סליים זהב

מי לא שמע על סליים? הלהיט המטורף של הילדים ובני הנוער. אז למה לא לשלב זהב גם כאן? פשוט מוסיפים אבקת זהב (אפשר להשיג בחנויות יצירה) לעיסה המקורית, לשים היטב ומקבלים סליים זהב שאף אחד לא יוכל להתעלם ממנו.

מתוך ערוץ היוטיוב Hong Giang DIY Slime

ולסיום, גם הצעצועים הישנים של הילדים, גם כוסות ישנות ואפילו אקווריום שכבר לא ממלא את תפקידו, כולם יכולים לקבל שדרוג וחיים חדשים באמצעות קצת נצנוצי זהב. הנה, תראו:

מתוך ערוץ היוטיוב: WhatsUpMoms

 

צבעתם את כל הבית בספריי זהב? ריססתם אפילו את החתול? אנחנו רוצים לראות! תייגו אותנו באינסטגרם diypagecoil@. 

תוכלו לצפות בפינה המלאה במגזין היומי בהגשת שיר מורנו בערוץ DIY ישראל, ערוץ 41 ב-HOT.

תמונה ראשית מכאן.

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top