רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ערוץ DIY ישראל / FIX עם שיר מורנו / עור לעור – הכנת תכשיטי עור

עור לעור – הכנת תכשיטי עור

תכשיטי עור משדרגים כל לוק ונשארים תמיד עדכניים ואפשר אפילו לעשות אותם בעצמנו!

אם אתן אוהבות תכשיטים (בינינו, מי לא אוהבת?) האייטם הבא הוא בדיוק בשבילכן… והיום, נדבר על תכשיטי עור, שמשדרגים כל לוק ונשארים תמיד עדכניים, ואפילו, אפשר לעשות אותם בעצמנו. טיפים מיפעת זיוי מ"חרוז כזה"

תכשיטי עור נמצאים איתנו הרבה שנים, נכון?
הטרנד החם שנמצא תמיד הם תכשיטי העור, העור הופך לאהוב ופופולרי בן רגע!
אחד היתרונות הבולטים בקשר אליו הוא שהוא מתאים לכל לבוש, לכל הופעה ותמיד נותן אפגרייד שיקי וטרנדי למראה .החבר'ה הצעירים שאוהבים את הסגנון הגותי מתחברים אליו מאוד, וגם נשים צעירות ובוגרות יותר – אוהבות את הגרסה הקלילה שלו בסגנון ליפופים וקשירות.
פה אנחנו נראה בעצם תכשיטים מעורות וניטים.

ספרי לי על תהליך העבודה…
אנחנו בעצם עובדים בעיקר עם עורות עבים, גסים. הם באים כבר ברצועות ואנחנו בעצם מוסיפים להם אלמנטים כמו ניטים וריקועים עם מכשור מיוחד. אנחנו מוסיפים לולאות ולהם מחברים כל מיני תליונים, ואנחנו יכולים לחבר להם שרשרת, ואת השרשרת לחבר לסוגר שיתחבר לקצה השני שהוא עור, ואז זה הופך להיות צמיד או תכשיט. יש שילובים של עורות עם חרוזים, עם שרשראות, עם ניטים, עם תליונים.

ואפשר לעשות את זה גם בעצמנו נכון?
בטח, זו טכניקה שהיא תמיד טרנדית וקלה להכנה, וזה יוצא מעניין, מאוד שיקי – את לובשת ג'ינס, חולצת טריקו וצמיד עור ואת מוכנה ליציאה. אפשר להכין את התכשיטים ואפילו להקים עסק קטן, למכור ולהרוויח ככה מהצד, פרנסה נוספת… חוץ מזה, שזו תרפיה נפשית, כיף, זמן לעצמך.

מה אנחנו רואות על השולחן?
פה כמו שאתם רואים יש תכשיט שבעצם עשינו אותו עם קשירות של עור, תכשיט מהמם ממש של מעצב על, אבל בסה"כ אנחנו מדברים על חוטי עור שלקחנו רצועות מאוד מאוד קטנות. יש עור שאנחנו בעצם מעגלים אותו, יש כל מיני שיטות.

טיפ אחרון למי שרוצה להתחיל להכין תכשיטי עור?
אחד היתרונות הבולטים בקשר אליו הוא שכבר אחרי מספר שיעורים בודדים אפשר להכין לבד את התכשיטים ולהתחיל למכור.
הכנת תכשיט עור נעשית עם כלים מקצועיים, ולכן לפני שהופכים זאת לתחביב ביתי או לסגנון עבודה נוסף, אני מציעה לכל מי שרוצה להתנסות ביצירה עם חומרי הגלם, וללמוד איך לעבוד איתו להצטרף לקורס. נשים מאוד אוהבות לעשות את זה, תכשיטים פשוטים להכנה, מהירים, תוך שעה-שעה וחצי את עם תכשיט שלך …רוב התלמידות באקדמיה שפתחו עסק לאחרונה, החלו מהעבודה עם עורות – לאחר שכל פריט ששמו על עצמן פשוט נחטף.

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top