רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ערוץ DIY ישראל / FIX עם שיר מורנו / הכנת שרשרת גדילים מנייר משי

הכנת שרשרת גדילים מנייר משי

הטרנד המקסיקני כבר מזמן שבה את ליבנו, הצבע, האנרגיות והחום שהוא משדר מתאימים לנו בדיוק! בואו להכין קישוטים באווירה!

בואו להכין DIY מרים ומסיבתי במיוחד – שרשרת מקסיקנית מניירות משי. מדריך מאת עינת בלדרמן  מ'מומנטו'

שרשרת טאסל (גדילים) מנייר משי

כמה מילים על הטרנד המקסיקני
הטרנד המקסיקני כבר מזמן שבה את ליבנו, הצבע, האנרגיות והחום שהוא משדר מתאימים לנו בדיוק! בהדרכה זו נתמקד ספציפית בהכנת השרשרת מניירות משי, אך נדאג לייצר אווירה של שולחן מסיבה מקסיקני ושמח העונה לטרנד.

מה תלמדי אותנו לעשות היום? למה זה מגניב? למה כדאי להכין בעצמנו?
נלמד להכין שרשרת טאסל צבעונית מניירות משי שמקפיצה כל מסיבה! את השרשרת נכין בקונספט מקסיקני, עם צבעים נועזים ומשמחים. אנחנו מאמינות שכל אירוע שיש בו דגלונים הופך לאירוע יפה ושמח יותר, ועל אף שיש היום המון דגלונים שונים שמוצעים בחנויות, שרשרת טאסל היא סוג אחר של שרשרת לקישוט אירועים – יש לה מראה ייחודי, והכי כיף, שפשוט להכין אותה לבד!

מה צריכים כדי להכין?

דפי משי צבעוניים

חוט איכרים

וואשי טייפ תואם

מספריים

איך עושים?
מקפלים את נייר המשי ממנו בחרנו להתחיל לחצי, ולאחר מכן לרבע, וגוזרים את נייר המשי לפי הסימון של הקיפול לחצי. כשהנייר מקופל, הצד הפתוח פונה למטה, גוזרים סטריפים במרחק של כסנטימטר אחד מהשני ומשאירים כ 5- סנטימטר למעלה לא גזורים. אחרי שהכל גזור, פותחים את הקיפול ומיישרים על שולחן העבודה. מגלגלים לאט לאט, תוך כדי יישור הטאסלים.

הכנת הלולאות: עכשיו, מסובבים את האמצע, כל יד תסובב לכיוון אחר כדי ליצור טוויסט בנייר (בזהירות שלא יקרע). אחרי שסובבנו, ניצור לולאה. נדביק אותה שלא תזוז בפיסת וואשי טייפ תואם.
זהו! עכשיו רק צריך לעשות אותו דבר עם שאר ניירות המשי, להשחיל על חוט האיכרים ולתלות.

טיפ מנצח?
רצוי לבחור ניירות משי איכותיים, שעיצובם מתאים לקונספט האירוע. כיום ניתן לרכוש בחנויות מיוחדות גם ניירות משי שיש עליהם הדפס של דוגמאות שונות ויפות. ככל שנייר המשי יתאים לצבעים ולאווירת האירוע, השרשרת תהיה מוצלחת יותר.

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top