רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / DIYoung - ליאת בר / שימושים נוספים במוצרי איפור

שימושים נוספים במוצרי איפור

המסקרה התייבשה? רוצות לשדרג את האודם? טיפים לשימוש נוסף במוצרי איפור. מתוך מגזין FIX

נניח שנגמר לכן מוצר איפור בו אתן משתמשות מדי יום, או שאתן בחופשה ושכחתן להביא אותו איתכן. מה עושים? צריך לחשוב על פתרון יצירתי לבעיה. טריק מושלם שפותר אותה הוא להשתמש במוצר איפור מסויים, כמו אודם למשל, לצרכים נוספים.

 

נגמר לכן מוצר איפור בו אתן משתמשות מדי יום? תוכלו להשתמש במוצר אחר. תמונה מכאן

טשטוש כהות מתחת לעין

קמתן בבוקר עם כהויות מתחת לעיניים בעקבות מיעוט בשעות שינה? בדרך כלל מה שינטרל כהות יהיה קורקטור, שהוא קונסילר בגוון כתמתם שנניח מתחת לעיניים באזור הכהות. קורקטורים כאלו אינם זולים, ואף פחות נפוצים בתיקי האיפור של רובנו.

ברשת רץ טרנד בו ניתן לראות בנות שמשתמשות דווקא באודם בגוון אדום כתמתם, שעושה פחות או יותר את אותה עבודה של הקורקטור. מניחים את האדום באזור הכהות, מטשטשים מעט עם האצבע ומעל עוברים עם הקונסילר הרגיל שלנו, וזה הכל. כמובן שחשוב לא להשתמש באודמים מבריקים או כאלו שמתקבעים כמאט.

מסקרה כאייליינר

אחד מהטריקים שאני אישית התנסיתי בו הוא שימוש במסקרה כאיילינר. הנוזל השחור של המסקרה וזה של האייליינר מאוד דומים, ולכן אין סיבה שלא להיעזר באותו מוצר לשני השימושים. אם האייליינר נגמר או התייבש, אפשר לקחת מברשת דקיקה שמיועדת לשרטוט איילינר, לטבול בחומר המסקרה ולצייר את האיילינר כפי שאתן רגילות. מבטיחה שאף אחד לא ישים לב.

האייליינר התייבש? השתמשו בנוזל המסקרה, אף אחד לא ישים לב. תמונה מכאן

שימוש נוסף לצלליות

תאמינו או לא, אפשר ממש לייצר אודם בעזרת כל צללית שתבחרו. גרדו מעט מאבקת הצללית לכלי נקי, הוסיפו וזלין, ערבבו את שני המרכיבים יחד, והרי לכן אודם בגוון הצללית. בשביל להניח את האודם יש צורך להשתמש במברשת שפתיים או בכל מברשת דחוסה אחרת.

גם אודם מוכן רגיל אפשר תמיד לשדרג באמצעות צלליות: הניחו במרכז השפה צללית מטאלית למראה מיוחד יותר, או צללית כהה בזוויות החיצוניות של השפה למתן ממדיות.

שימר, אותה אבקה מבריקה ששמים בייחוד בעצמות הלחיים, יכולה לעלות לא מעט. נסו להשתמש במקומה בצלליות מבריקות בגוונים של שמפניה או זהב, ותקבלו תוצאות מעולות שידגישו את עצמות הלחיים וגם יחסכו לכן לא מעט כסף.

 

שדרגתם מוצרי איפור קיימים? הראו לנו מה יצא בפייסבוק של הערוץ או תייגו אותנו באינסטגרם diypagecoil@.

לעוד רעיונות שווים של ליאת עקבו אחריה בערוץ שלה.

תוכלו לצפות בכתבה המלאה במגזין היומי בהגשת שיר מורנו בערוץ DIY ישראל, ערוץ 41 ב-HOT.

תמונה ראשית מכאן

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top