רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

נעים להכיר! סטיילפייג'.

סטיילפייג' הוא אתר שמאגד את הפוסטים הכי טובים מהרשת בתחום הלייפסטייל (DIY, עיצוב, אופנה וטיפוח), בנוסף לטורים אישיים וכתבות פנימיות באתר, ומאפשר לכם למצוא את הפוסטים שרלוונטים לכם באמצעות קטגוריות וחיפוש מילים ספציפיות. בנוסף, כדי להקל על מציאת פוסט שאהבתם וכדי ליצור מעין לוח השראה אישי לכל גולש, הוספנו אופציה של מועדפים.

 

על מנת לבנות לעצמכם רשימת מועדפים (הפוסטים שאהבתם במיוחד), כדי שתוכלו לחזור אליהם בקלות, כל שאתם צריכים לעשות זה להרשם לאתר וללחוץ על אייקון הלב שמופיע לצד כל תמונה. לחיצה על האייקון תכניס את הפוסט לרשימת המועדפים שלכם, אותה תוכלו למצוא באזור האישי.

 

כל הפוסטים שעולים לאתר עוברים בדיקה, הן מבחינת הטקסט והן מבחינת התמונה. רק פוסטים רציניים ומוצלחים עם תמונה איכותית מתפרסמים, וזאת על מנת ליצור אתר שמאגד את הפוסטים הטובים ביותר בתחום הלייפסטייל.

 

שימו לב! יש להעלות רק תמונות איכותיות, ללא מסגרת, טקסט או חתימה עליהן.

 

 

>> הצטרפו לקהילה שלנו בפייסבוק

 

מי יכול לעלות הפניות לפוסטים?

מעצבים, בלוגרים, עורכי אתרים, עיתונאי לייפסטייל וכל מי שבבעלותו פוסט בתחום הלייפסטייל (ותמונה). הקפידו לעלות פוסטים שאתם כתבתם ותמונות שצילמתם בעצמכם או שיש לכם זכויות עליהן.

 

איך מעלים פוסט/הפניה לפוסט לאתר?

יש לכם בלוג או אתר ואתם רוצים שנפנה לפוסט שלכם? היכנסו לכאן – הוסף קישור לפוסט שלך ומלאו את השדות. הקפידו שהפוסט שאתם מפנים אליו יהיה פרי המצאתכם ושכל הזכויות על התמונה שצירפתם תהיינה שלכם (אתם צילמתם או קיבלתם אישור מפורש להשתמש בה במדיות אחרות). שימו לב לעלות רק תמונות איכותיות (ללא חותמת או טקסט עליהן, חדות, לא מחולקות וללא מסגרות).

 

אין לכם בלוג או אתר ואתם רוצים שהמתכון שלכם יתפרסם בסטיילפייג'? שלחו אלינו את הפוסט המלא וצרפו תמונה. יש להקפיד על פוסט מעניין ותמונות איכותיות (ללא חותמת או טקסט עליהן, חדות, לא מחולקות וללא מסגרות). חשוב! – הקפידו שהפוסט שאתם מעלים יהיה פרי המצאתכם ושכל הזכויות על התמונה שצירפתם תהיינה שלכם. גודל התמונה צריך להיות גדול מ-600 פיקסל.

 

איזה פוסטים מפורסמים באתר?

אנחנו בוחנים היטב כל פוסט שנשלח אלינו ורק הטובים ביותר עם התמונות האיכותיות יעלו לאתר. לכן, הקפידו מאוד על תמונות טובות (ללא חותמת או טקסט עליהן, חדות, לא מחולקות וללא מסגרות) ופוסטים מעניינים ואיכותיים באחת הקטגוריות הבאות – DIY, עיצוב, אופנה או טיפוח. אם הפוסט שלכם לא אושר, אל תתייאשו ונסו שוב עם פוסט ותמונה מוצלחים יותר.

 

אם הפוסט שלי אושר לפרסום, תוך כמה זמן הוא יעלה לאתר?

אנחנו עושים את מירב המאמצים כדי לעבור במהירות על הפוסטים שנשלחים. עם זאת, כדי לתת לכל פוסט במה בעמוד הראשי, ומכיוון שאנחנו מפרסמים מספר מצומצם יחסית של פוסטים ביום, זמן ההמתנה יכול לנוע בין יום לשבועיים (ייתכנו שינויים בזמנים בעיקר בשבועות הקרובים).

 

חשוב לנו להדגיש, גם אם הפוסטים שלכם טרם פורסמו, אתם מוזמנים להמשיך ולשלוח פוסטים נוספים. לעיתים דווקא הפוסט האחרון שהעלתם יתאים לנו ליום ספציפי ולכן יקבל קדימות ויעלה קודם.

 

אם העלתי הפניה לפוסט בבלוג/אתר שלי, האם הוא עובר לאתר  Stylepage?

לא. אנחנו לא מעלים את הפוסט עצמו, אלא מפנים ישירות לפוסט באתר המקורי.

 

כיצד אני שומר פוסטים במועדפים?

אחרי שנכנסתם עם היוזר האישי שלכם, לחיצה על אייקון הלב מתחת לפוסט תכניס אותו לרשימת המועדפים. את הרשימה תוכלו למצוא תחת הקטגוריה "האזור האישי שלי".

 

איך מוסיפים תמונה לפרופיל האישי שלי?

הכנסו לאזור האישי שלי ולאחר מכן לפרופיל, שם תוכלו להוסיף לינק לעמוד הפייסבוק, לשנות את הסיסמה וכמובן להוסיף תמונה אישית שלכם או של הבלוג/אתר.

 

איך אדע אם הפוסט שלי אושר או לא אושר לפרסום?

ברגע שפוסט מאושר לפרסום ועולה לאתר, בעל הפוסט מקבל הודעה למייל איתו נרשם לאתר. במקרה בו הפוסט לא אושר, יקבל בעל הפוסט הודעה על סיבת הדחיה.

 

לא מצאתם תשובה לשאלה שלכם? יש לכם הערות, הארות או הצעות? כתבו לנו:  info@stylepage.co.il

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top