רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ערוץ DIY ישראל / FIX עם שיר מורנו / צבעוני ועדכני- הכנת תכשיטי סוטאז'

צבעוני ועדכני- הכנת תכשיטי סוטאז'

תכשיטי הסוטאז' יכולים להיות גדולים ודומיננטיים, מעודנים, רומנטיים ואפילו להתאים עם ג'ינס למראה קליל. בואו ללמוד איך להכין!

נעסוק בנושא שקרוב לליבה של כמעט כל אישה – תכשיטים, ובעולם ה-diy מה יותר טוב מתכשיטים שאפשר להכין בעצמנו, טיפים מיפעת זיוי מ'חרוז כזה'

ספרי על התכשיטים המיוחדים שהבאת…
אלה תכשיטים בטכניקת סוטאז' (כמו המחבת העמוקה לבישול). בתרגום חופשי מלעז הכוונה היא לדבר שעוטף, או מקיף, את כל הדברים. ואכן עם הסוטאז' אנו "מבשלות" תכשיטים יפהפיים ועוצרי נשימה! הטכניקה מתמקדת בעיטוף החרוזים עם חוטים, ליצירת צורות יפות בטכניקה "חופשית".

איזה שילובים אפשר לעשות?
תכשיטי הסוטאז' יכולים להיות גדולים ודומיננטיים, מעודנים, רומנטיים ואפילו להתאים עם ג'ינס למראה קליל. לא נדרש הרבה כדי ליצור מראה מיוחד ומעוצב ולהתאימו לכל לבוש שילוב גווני החוטים עם חרוזים יוצרים אינספור אפשרויות משחק ועניין. ניתן ליצור קשת צבעים מונוכרומטית (שמבוססת על גוון אחד) כמו בתכשיטי כלה, או לשלב צבעים עזים של החוטים ושל החרוזים.

זה קשה?
זו טכניקה שהיא קלה להכנה, אבל צריך הרבה סבלנות ויצירתיות. חוץ מזה שזו תרפיה נפשית, וכיף, אפשר לעשות את זה עם חברות, או לבד וזה זמן לעצמך. הסגנון הזה מתאים לכל לבוש, ג'ינס וחולצה וגם שמלת ערב. תכשיטי סוטאז' נמכרים אצל מעצבות תכשיטים באלפי שקלים, כך שלרכוש את זה זו הוצאה כספית לא קטנה ולעשות את זה מבחינת עלות החומרים זה מזערי.

 

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top