רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ערוץ DIY ישראל / FIX עם שיר מורנו / מתנות סוף שנה לגני הילדים

מתנות סוף שנה לגני הילדים

מתנות סוף שנה מדהימות שכל גן היה שמח לקבל!

הורים לילדים בגילאי גן, יודעים כמה הגננת והסייעות הן חלק חשוב מחיי הילדים (ותכלס גם מחיי ההורים) ומתלבטים בסוף השנה איך להוקיר תודה על שנה שלמה. טיפים למתנות מטל ולירון מסטודיו 'טלירון' שיספרו לנו על מתנות סוף שנה מדהימות שכל גן היה שמח לקבל.

ספרו לי על מתנות סוף השנה המיוחדות שאתם מכינים לגני הילדים…
כמידי שנה ההורים שוברים את הראש ומחפשים מתנות לסוף שנה. העניין הוא שההורים מחפשים דברים באמת מיוחדים ומרגשים כדי לומר תודה. הרי בסה"כ הילדים שלנו נמצאים בגן יום יום, בידיים של צוות מסור, אוהב, חם שדואג לכל הצרכים של הילדים שלנו ובתמורה אנו ההורים רוצים להעניק משהו בחזרה. אז גם כהורים וגם כמעצבים חשבנו מה באמת יכול לעשות את העבודה, איזו מתנה תהיה בעלת ערך רב, תהיה שימושית ובאמת תרגש את כולם, לפעמים גם עד דמעות. אז חשבנו וחשבנו והמצאנו שולחן וכיסאות מעוצבים במיוחד, לקבלת השבת בגן…

נשמע מדהים, האמת שאני מחכה לרגע שהבן שלי יהיה אבא של שבת…
חיפשנו ערך מאוד משמעותי מלבד היופי והעיצוב, והחלטנו שהשבת תהיה הערך שנבטא.
השבת היא ב ד.נ.א שלנו ללא קשר אם את מאמינה או מקיימת מצוות. השבת היא בהיסטוריה שלנו, בהוויה שלנו ויום שבת תמיד יהיה יום מיוחד אצל כל יהודי ויהודייה באשר הם. אנחנו בתור הורים, בתור עם, רוצים לטפח יחס מיוחד לסמלי השבת שהם בעצם סמלים בעלי משמעות ערכית ולאומית. מלבד זאת, אנחנו רוצים להקנות ערכים הקשורים בשבת כמו: ערך המנוחה בשבת, יחסים בין אדם לחברו, עזרה הדדית. בעזרת השבת אנו מטפחים הכרת מנהגי עדות ודת, ומטפחים יחס של סובלנות וכבוד כלפיהם. אנו רוצים להכיר בחשיבות מסורת השבת, בשימור אחדות העם וקיומו במשך אלפי שנות גלות, וגם את המאפיינים המייחדים את השבת משאר ימות השבוע.

אז מה בעצם עיצבתם?
אז עיצבנו שולחן וכיסאות עם חריטות מיוחדות, חריטות אישיות, הבלטות, משהו מאוד מושקע ויפה, שמשתלב בכל גן. התגובות מעידות שקלענו למטרה. זו מתנה מרגשת! עם ערך! ומאוד שימושית… הילדים מחכים עוד יותר לתורם בקבלת השבת.

איזה תגובות קיבלתם מההורים שרכשו? מהגננות?
התגובות היו מרגשות ביותר. הרבה גננות והורים התקשרו כדי להודות ולומר שאלו המתנות היפות והמרגשות ביותר שקיבלו, שזה מאוד שימושי ווכמובן שזה איכותי…הילדים מאוד מתלהבים והם ממש מחכים ומצפים לקבלת שבת.

לאיזה גילאים זה מתאים?
המוצרים מתאימים לגילאי שנה עד גילאי 6 כלומר פעוטון ועד גן חובה.

יש לכם עוד פריטים בסגנון?
עם השבת הגיע גם הרעיון לעשות סט יומולדת – שולחן וכיסאות מעוצבים, צבעוניים ושמחים לחגיגות יום ההולדת לילדי הגן. יש יותר כיף מיומולדת לילדים? שיר, את בטח זוכרת כילדה כמה כיף היה לשבת על כסא היומולדת כשכולם מרימים וסופרים, נכון? אז יום הולדת הוא יום מאוד מיוחד, במיוחד לילדים, אז עיצבנו את הרהיטים בהתאם לכך.בנוסף לאלו יש לנו גם ספסל מעוצב, שמשמש את הגן למפגשי בוקר, שעת סיפור, ספסל חברות ועוד… גם פה הספסל מגיע עם חריטות אישיות, וזה מוצר צבעוני ושמח שמשתלב מהמם בנוף הכללי של הגן, ויש לנו גם ספסל כפות ידיים.

מה זה ספסל כפות ידיים?
ספסל כפות ידיים זו מתנה נהדרת שגם משלבת פעילות כיפית לילדים. הספסל נקי מחריטות ומציורים ומה שבעצם עושים, לוקחים צבעים, על בסיס מים כמובן שנמצאים בכל חנות יצירה, לוקחים רולר ומורחים את ידי הילדים כדי שיטביעו את חותמם על הספסל, הפעילות מהממת והתוצאה עוד יותר.

הרהיטים מהממים, אבל מה לגבי הפרקטיות?
הרהיטים שלנו עשויים מעץ ליבנה או בשמו הנפוץ יותר עץ בירץ', שזה עץ חזק ומאסיבי שמחזיק למשך שנים. העץ מצופה פורמייקה איכותית ועמידה שניתנת לניקוי בקלות. בגלל שאלו רהיטים שיש להם שימוש רב אין צורך לאפסן אותם בבוידם, הם ממש חלק מהגן עצמו ומהעיצוב הכולל של הגן.

כל גן הוא קצת שונה, אפשר ליצור רהיט שיהיה ייחודי לגן?
כל המוצרים שלנו נעשים בהתאמה אישית, וכל גן שמקבל את המתנות יופיע השם שלו בחריטה בעץ וכמובן יש גם הקדשות לבחירה.

לעוד רעיונות וטיפים היכנסו לאתר של arcdb או לדף הפייסבוק שלהם.

הכנתם מתנת סוף שנה לגן? העלו תמונה לדף הפייסבוק שלנו או תייגו אותנו באינסטגרם diypagecoil@.

תוכלו לצפות בכתבה המלאה במגזין היומי בהגשת שיר מורנו בערוץ DIY ישראל, ערוץ 41 ב-HOT.

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top