רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ערוץ DIY ישראל / כמו בבית עם מושיק גלאמין / מושיק מארח את שאולי בדישי

מושיק מארח את שאולי בדישי

מושיק גלאמין מארח את שאולי בדישי לשיחה מצחיקה על כדורגל, סטנדאפ ובית

הוא גדל ברחובות, וכנער היה שחקן כדורגל מבטיח במכבי שעריים.
בטיול אחרי הצבא הוא הבין שהוא מצחיק, וכשחזר, התחיל להופיע בקאמל קומדי קלאב.
הפריצה הגדולה שלו הגיעה בתוכנית 'צחוק מהעבודה', שם כל המדינה גילתה את הכישרון הגדול שלו.
בעיצוב הוא קצת פחות כשרוני, והוא אפילו לא יודע לקדוח בקיר. מי שמעצבת את הבית שלו היא אמא של אשתו.
הוא עדין מכור לכדורגל, מופיע כפאנליסט בתוכניות ספורט והשתתף בתוכנית הדוקו-ריאליטי 'גולסטאר'.


בתכנית הפעם אירח מושיק את שאולי בדישי.

"תמיד אנשים אומרים כל מיני דברים כמו – הסטנדאפ בחר בי ולא אני בו, אבל תכל'ס, ככה זה היה", אומר בדישי. "טיילתי במזרח אחרי הצבא ולא ידעתי מה אני רוצה לעשות בחיים שלי. כל פעם שישבנו עם החבר'ה שם, כולם שאלו אותי 'למה אתה לא הולך להיות סטנדאפיסט?'. כשחזרתי לארץ, פתחתי את העיתון ונפלתי על מודעה של אודישנים ל"סטנדאפיסט נולד". הייתי בטוח שזהו, זה סימן. עשיתי אודישן, ודני קרפל שהיה שם אמר לי "זה לא בשל עדיין". החלטתי לא לוותר, רועי לוי היה חבר של אח שלי, התקשרתי אליו וביקשתי להופיע בקאמל קומדי קלאב. עליתי על הבמה ב-2 בלילה ונשארו בערך 3 אנשים בקהל, אבל מי שהיה צחק מאוד. זה שחרר אצלי משהו".

"והגעת לתודעה בצחוק מהעבודה?" שואל מושיק.

"כשהגעתי ל"צחוק מהעבודה" לא הייתי עדיין בשל במאה אחוז", עונה בדישי. "אז הופתעתי מאיך שהכל קרה. בהתחלה אמרו שבכל סוף תכנית יביאו סטנדאפיסט שיעשה קטע של 5 דקות. היה לי מזל והייתי בתכנית הראשונה, נתתי את ההכי טוב שלי, ואז אמרו לי  – היה יופי, בשבוע הבא אתה איתנו בפאנל, תכין חומרים. הייתי בשוק. בכלל, אחרי הפעם הראשונה שהופעתי בטלוויזיה, הייתי יוצא מהבית והיו אומרים לי – היי, מה העניינים? הייתי בטוח שאני מכיר את האנשים האלה מהצבא או משהו. לא קלטתי שאני מפורסם. זאת היתה החשיפה הכי טובה שיכולתי לקבל."

"ואם היית צריך לבחור בין כדורגלן לסטנדאפיסט?" שואל מושיק.

"אין תחושה כיפית יותר בעולם מלעשות סטנדאפ", עונה בדישי. גם תוך כדי וגם אחרי. כדורגלן, בגיל 30 הוא כבר זקן. אני יכול להשמין ולהקריח, ועדיין להצחיק. בכדורגל גם יש קללות. כדורגל אמנם היה חלום, אבל סטנדאפ זה החלום במציאות.

"עברת לא מזמן אחרי שנים בתל אביב לדירה ברחובות. מי אחראי על העיצוב בדירה?" שואל מושיק.

"אני אחראי לסדר. אני פדנט. אבל אין לי שום קשר לעיצוב. רק שיהיה לי נוח. גרנו בתל אביב שנים. אבל הדירה הזאת היא גדולה יותר, מתוקתקת יותר. אמא של אשתי אחראית על העיצוב בדירה. יש לה טעם טוב. היא מעצבת, והיא גם לא שואלת אם זה סבבה או לא. לא מעניין אותה מה אני חושב על זה. אבל אם היא לא היתה עושה את זה, לא היה כלום.

"אבא של אשתי הוא מקגיוור. יום אחד הוא השאיר את המקדחה אצלנו. החלטתי שאני אוכיח שאני יכול גם וניסיתי לתלות מראה. לקחתי את המקדחה, אני קודח וכלום. לא קורה כלום. חשבתי שמשהו לא בסדר עם המקדחה, נגעתי במקדח, קיבלתי כוויה על כל האצבעות".

 

אל תפספסו את התכנית המלאה בה עונה שאולי על שאלון "עד הבית" המלא של מושיק, מספר מה הפינה בבית שהוא מרגיש בה הכי נוח ומקבל ממושיק מתנה מרגשת ומקסימה לבית. רק בערוץ diy, ערוץ 41 ב-HOT.

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top