רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ערוץ DIY ישראל / כמו בבית עם מושיק גלאמין / מושיק מארח את רון אלוף

מושיק מארח את רון אלוף

מושיק גלאמין מארח את רון אלוף לשיחה על זוגיות ובית ומעניק לרון מתנה מרגשת

הוא רצה להיות כדורגלן אבל אחרי שנפצע ולא יכול היה להמשיך לשחק, מצא את עצמו עמוק בעולם הדוגמנות ודיגמן עבור שמות ענקיים כמו דולצ'ה וגבאנה ולואי ויטון. ב-2015 הוא שרד כמעט חודש בהישרדות הונדורס וחוץ מלדגמן, הוא לומד משחק ומנהל חברת הפקות.

A post shared by R O N A L U F (@ronaluf10) on

 

בתכנית הפעם אירח מושיק את רון אלוף.

"אתה עושה המון דברים בימים אלה", אומר מושיק.

"כן, יש לי חברת הפקות שמביאה אמנים לארץ. אנחנו עושים גם מסיבות לנוער ולסטודנטים. חוץ מזה, יש לי גם חברת קוסמטיקה עם אבא שלי, וכן, אני גם מדגמן. בגיל 17 הבנתי שצריך כל הזמן לעשות דברים – עד גיל 17 להורים שלי היה עסק אופנה מאוד מצליח. כשהייתי בן 17 העסק קרס. בבת אחת אתה מקבל את המציאות לפנים ומבין שצריך לצאת לעבוד.

"היום אני גר עם בת הזוג שלי, מור. אח שלה ואני היינו החברים הכי טובים 20 שנה בערך, והיא הייתה קצת כמו אחותי, תמיד בסביבה. כשחזרתי מהישרדות זה השתנה והפכנו לזוג".

"יש לנו בית מגניב. אני מאוד אוהב אותו. אני נותן למור את השליטה על עיצוב הבית, אבל היא תמיד שואלת מה אני אומר, אז הרבה פעמים אני קונה בעצמי דברים. יש בבית דברים שהם גם מאוד אני וגם מאוד מור.

"אני לא אוהב לזרוק. תמיד אוגר עד שהבית נראה כמו חיריה. אני יודע שמדי פעם צריך לשנות ולהיפרד מדברים, אבל זה קשה לי. תמיד אני מוצא מה לעשות עם זה".

 

אל תפספסו את התכנית המלאה בה עונה רון על שאלון "עד הבית" המלא של מושיק, מספר מה מה נותן לו השראה ומקבל ממושיק מתנה מרגשת ומקסימה לבית. רק בערוץ diy, ערוץ 41 ב-HOT.

 

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top