רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ערוץ DIY ישראל / כמו בבית עם מושיק גלאמין / מושיק מארח את קסניה טרנטול

מושיק מארח את קסניה טרנטול

מושיק גלאמין מארח את קסניה טרנטול לשיחה על בית ומשפחה. "כמו בבית עם מושיק גלאמין"

היא נולדה ברוסיה ועלתה לארץ עם הוריה ושני אחיה.
את רוב ילדותה העבירה בעיר לוד.
אביה עסק בחריטה אומנותית ובחופשים הצטרפה אליו והוא לימד אותה כיצד לחרוט.
אמא היא יהלומנית שלימדה אותה כל מה שצריך לדעת על אבנים יקרות.
בבגרותה חייתה תקופה במוסקבה ובבודפשט וכשחזרה מצאה את עצמה היישר בבית האח הגדול.
כיום היא דוגמנית ופרזנטורית וגם חזרה לחיק משפחתה ופתחה יחד עם הוריה חברה לעיצוב תכשיטים.

בתכנית הפעם אירח מושיק את קסניה טרנטול.

"כשעלינו לארץ, אבא שלי התחיל ללמוד לבד חריטה", מספרת טרנטול. הוא ישב במקום קטן באלנבי ועבד שם. בימים החופשיים שלי בבית הספר הייתי מגיעה לשם והוא היה מלמד אותי לחרוט. בזכות העבודה הקשה שלהם, החלטתי שגם אני רוצה ללכת לכיוון של התכשיטים. האסתטיקה והעיצוב מרגיעים אותי, אני מאמינה שמאחורי כל תכשיט יש סיפור. לא פשוט לעבוד עם המשפחה, אבל אנחנו עושים את ההפרדה – בית זה בית והעסק זה העסק".

 

 

"יש לנו בית מאוד קטן בלוד, אני אוהבת אותו מאוד. גדלתי שם, שם המשפחה והחברים שלי. גם הבית שאני גרה בו עכשיו הוא בית קטן. בחרתי את זה ככה בכוונה, כדי לא להרגיש בודדה. אני גרה בו עם הכלבה שלי. יש לי מפל מים קטן מתחת לבית ודשא עם פרחים. הוא בית מאוד מואר ואני אוהבת את זה מאוד. זה כיף להתעורר בבוקר ולראות את השמש. אני אוהבת גם צבעוניות, אז הכל מאוד צבעוני, אבל צבעים עדינים. אני הכי אוהבת את הפינה של הסלון, כי זו הפינה הכי מוארת בבית. יש לי חלונות גבוהים, אז אני יושבת שם בבוקר עם הכלבה שלי ומתחממת. ככה מתחילים בוקר טוב".

אל תפספסו את התכנית המלאה בה עונה טרנטול על שאלון "עד הבית" המלא של מושיק, מספרת איזה חדר בבית שלה היא לא אוהבת ומקבלת ממושיק מתנה מרגשת ומקסימה לבית. רק בערוץ diy, ערוץ 41 ב-HOT.

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top