רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / אופנה / מושיק מארח את נטלי דדון

מושיק מארח את נטלי דדון

מושיק גלאמין מארח את נטלי דדון שמספרת על חלום הילדות שלה ועל איך השתנו החיים עם לידתו של ריף

כשהייתה ילדה, רצתה להיות טייסת ואפילו הגיעה לשלב המיונים, אבל בסוף מצאה את עצמה מועמדת למלכת היופי של ישראל. היא השתתפה בתוכנית "הדוגמניות" ושרדה 31 יום באי בתאילנד ב"הישרדות VIP". היא דוגמנית, מעצבת בגדים, אשת עסקים ואמא לילד מתוק בשם ריף.

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon) on


 

 

בתכנית הפעם אירח מושיק את נטלי דדון.

"להיות טייסת היה חלום ילדות שלי", מספרת נטלי. אמנם לא עברתי את המיונים לקורס טיס בצבא, אבל בדיוק השבוע בדקתי על קורס טיסה. מסתבר שזה מאוד יקר, אז שוב ירדתי מזה קצת, אבל זה עוד יקרה".

"אני זוכר שפגשתי אותך בעונה הראשונה של 'בא לחדש לכם'", אומר מושיק. "אני זוכר אותך אז ממש ילדה, כל הזמן באינסטגרם, ולא הבנתי, מה יש לה לחפש כל הזמן באינסטגרם?! עברו מאז חמש שנים בערך, את אמא, אשת קריירה, מעצבת, יש לך רבע מיליון עוקבים באינסטגרם. עשית מהפך והיום את מודל לחיקוי עבור המון נשים".

"אני על ענן", עונה דדון. "ריף, הבן שלי, הביא איתו משהו שאף גבר לא היה מביא לחיים שלי. זה אמנם לא קל, אבל בדרך שלי מצאתי את המקום של להישאר אני. הוא הוציא בי את כל מה שטוב".

"אני אדם מאוד עסוק. מצאתי טכניקה להכניס שבוע ביום. אני קמה בבוקר, עושה ספורט, אחר כך יוצאת לכל מיני פגישות, ולאחרונה הקמתי גם מותג משלי, וזה מרגש – שוב נולד בייבי".

"ואיך נראה הבית שלך?", שואל מושיק.

"המון צעצועים", עונה דדון. "הרבה לגו. אל תדרוך על לגו! החדר של ריף נסיכותי כזה. הכל רומנטי, בגוונים של לבן ובז'. אבל הייתי רוצה לעשות סדר בבית, החדר ארונות שלי מבולגן מאוד. הבגדים שלי ממש צועקים עליי. אני לא מוצאת כלום. מה שיוצא מהכביסה, אני פשוט לובשת. לא נכנסת לחדר ארונות בכלל".

 

אל תפספסו את התכנית המלאה בה עונה נטלי על שאלון "עד הבית" המלא של מושיק, מספרת מה היא הכי אוהבת לקנות בחנויות לעיצוב הבית ומקבלת ממושיק מתנה יפהפייה ומרגשת לבית. רק בערוץ diy, ערוץ 41 ב-HOT.

 

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top