רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ערוץ DIY ישראל / כמו בבית עם מושיק גלאמין / מושיק מארח את מרחב מוהר

מושיק מארח את מרחב מוהר

מושיק גלאמין מארח את מרחב מוהר לשיחה על בית ועל קריירה. "כמו בבית עם מושיק גלאמין"

הוא נולד בחיפה, ואף על פי שהוא הגיע מבית אומנותי עם אמא מעצבת, אח מוזיקאי, ואבא מתחום הבנייה, הוא התחבר יותר לזירת הקרבות.
בגיל 12 הוא זכה באליפות הארץ בקארטה.
מאז הוא הספיק לזכות באליפות הארץ באגרוף תאילנדי ובאליפות הארץ באגרוף מקצועני.
אחרי שנתיים של עבודה מאומצת לקראת אליפות העולם, הוא העפיל לקרב הגמר, שכמעט עלה לו בחייו.

בתכנית הפעם אירח מושיק את מרחב מוהר.

 

"במהלך קריירת האגרוף שלי נפצעתי מאוד קשה עם פגיעת ראש קשה, וסיימתי בבית חולים", מספר מרחב. "היה קרב על אליפות עולם וכמו בסרטים – התעוררתי בבית חולים. זה היה תהליך של כמה שנים, עוד נשארתי בארה"ב כמה שנים אחר כך ושם גם למדתי הרבה על התחום העסקי של הספורט. למדתי גם לאמן באופן מקצועי".

"מאיפה באת עכשיו?" שואל מושיק.

"הרגע הגעתי מאבן יהודה, עברתי לגור שם לפני שנה". עונה מרחב "פתחתי שם מכון כושר שנקרא Playground. עושים שם דברים מעניינים ויוצאי דופן יחסית למה שקורה בארץ. הבאתי קצת מעצמי, מהדברים שעברתי בחיים ומענפי הספורט שהתעסקתי בהם".
מרחב ממשיך ומספר "אני לא אשכח עד היום את השיפוץ של המועדון. המועדון מאוד גבוה, וכדי להוסיף לתחושת הגודל אמא שלי, שהיא מעצבת פנים ומומחית לצבע במקצועה, עשתה שילוב צבעים. החלק התחתון הוא בצבע מסוים, המדרגה השנייה בצבע אחר, והמדרגה האחרונה בצבע בהיר, וזה מגביה את החדר. היה צריך לצבוע, אז אחד החבר'ה אמר – בוא תצייר עם עיפרון. אמרתי אין כזה דבר! נסעתי עד תל אביב וחזרתי באחת וחצי בלילה עם מסקינג טייפ כדי לצבוע על המילימטר".

 

"איך ייראה בית החלומות שלך?" שואל מושיק.

"וואן ספייס, גדול, חלונות גדולים, הרבה אור, מינימליסטי כדי שיהיה קל לשמור עליו מסודר. הרבה לבן, הרבה אור, הרבה חלונות".

 

אל תפספסו את התכנית המלאה שבה עונה מרחב על שאלון "עד הבית" המלא של מושיק, מספר איזה פריט הוא הכי אוהב בבית ומקבל ממושיק מתנה יפהפייה ומרגשת לבית. רק בערוץ diy, ערוץ 41 ב-HOT.

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top