רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ערוץ DIY ישראל / כמו בבית עם מושיק גלאמין / מושיק מארח את מאיה בצלאל

מושיק מארח את מאיה בצלאל

מושיק גלאמין מארח את מאיה בצלאל לשיחה על בית ומשפחה. "כמו בבית עם מושיק גלאמין"

היא באה ממשפחה מרובת ילדים בקריית גת.
כיום היא מלהקת, פאנליסטית, מנחת טלוויזיה, כוכבת ריאליטי, שדרנית רדיו, ולאחרונה גם דוגמנית. נשואה לרועי עסיס ואמא לעומרי.

 

 

בתכנית הפעם אירח מושיק את מאיה בצלאל.

 

"אף פעם לא היה לי חלל משלי", מספרת מאיה. "באתי ממשפחה עם 8 אחים ואני הקטנה. כשחילקו את החדרים זה היה להצטרף שלישית לחדר של גדולים ממך, והם אומרים לך בפנים "אל תבוא להיות איתנו". מדי פעם אמא שלי הייתה אומרת לי: "אולי תעשי לך פה פינה?" אז הייתי לוקחת את פינת האוכל, מסדרת שם – וזה היה החדר שלי. אחרי זה עוברת לכניסה לבית, מסדרת שם שולחן ואומרת: "זה חדר העבודה שלי". רק כשאחותי התגייסה היה לי חלל משלי כי קיבלתי את החדר שלה. ותודה לצה"ל שגייס אותה כי סוף סוף היה לי חדר. כשעברתי לתל אביב נהיה לי בית משלי, ופתאום אתה רוצה לעצב אותו ולקנות דברים".

 

"את יכולה לקום בבוקר ולהחליט להפוך את כל הבית", אומר מושיק.

"הדירה שלי עכשיו לא ממש מאפשרת שינויים, אז בראש שלי אני הופכת את הספה, מפרקת ומזיזה". עונה מאיה. "כל השיגעון בא לידי ביטוי בחדר השינה, כי שם אני יכולה להזיז דברים. כל שבוע אני מזיזה דברים, שבוע אחד המיטה לאורך, ושבוע אחרי זה המיטה לרוחב. זה נותן תחושה של שינוי ואני אוהבת את זה".

כשמושיק שואל אותה איך ייראה בית החלומות שלה, היא עונה "בית החלומות שלי יהיה גדול, הכל במפלס אחד, בלי מדרגות ורחב. הכל יהיה בו פתוח. יהיו בו כמה חדרי שינה עם סלון ענקי וחצר ענקית."

 

 

אל תפספסו את התכנית המלאה שבה עונה מאיה על שאלון "עד הבית" המלא של מושיק, מספרת איזה חדר מעורר בה השראה ומקבלת ממושיק מתנה יפהפייה ומרגשת לבית. רק בערוץ diy, ערוץ 41 ב-HOT.

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top