רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ערוץ DIY ישראל / כמו בבית עם מושיק גלאמין / מושיק מארח את לירן כוהנר

מושיק מארח את לירן כוהנר

מושיק מארח את לירן כוהנר לשיחה על הבית ועל תכנית המסיבות שלה. "כמו בבית עם מושיק גלאמין"

כילדה היא הייתה זו שמארגנת, מקשטת ומפיקה את כל האירועים של המשפחה והחברים. כיום היא מנחה את "המסיבה" בערוץ DIY ישראל, שם היא מסבירה איך לעשות מסיבות קונספט מושקעות.
חוץ מזה, היא גם מלכת יופי במיל', שהגיעה ממש במקרה לתחרות כשעבדה בדוכן פלאפל צמוד לאולם האודישנים.
כילדה חלמה להיות וטרינרית אבל מסלול הדוגמנות הוביל אותה להיות מלכת הנוער והילדים.

 

A post shared by Liran Kohener Geyor (@liranko) on

בתכנית הפעם אירח מושיק את לירן כוהנר.

"כילדה הייתי יחסית צ'אבית", מספרת כוהנר. "תמיד אמרו לי שאני יפה, אבל אף פעם לא כיוונתי לשם. אבל אומרים שהיקום מכוון אליך כל מיני דברים, וזה בדיוק היה זה. סיימתי כיתה י"ב ועבדתי לפני הגיוס אצל דוד שלי בדוכן פלאפל בתל אביב. השופטים של תחרות מלכת היופי הגיעו לאכול אצלנו לקראת סוף האודישנים ושאלו אותי אם אני רוצה להשתתף באודישן. אבא שלי אמר לי לעלות לנסות, ומפה זה התגלגל. זאת הייתה פשוט הזייה. לא האמנתי שאזכה. ברור לי אבל שאני רוצה גם מעבר לזה. שיידעו גם מה יש בפנים".

"אז מה את רוצה עוד?", שואל מושיק.

"קודם כל, משפחה וילדים. לפני קריירה ולפני כל דבר אחר. זה הבסיס. ואז, פשוט להמשיך מה שאני עושה עכשיו. אני זורמת, אבל אני מאוד מכוונת".

 

A post shared by Liran Kohener Geyor (@liranko) on

כשמושיק שואל על הבית שלה ושל בעלה, גיא גיאור, היא מספרת – "אנחנו גרים בבית שלנו בערך מהיום שהתחלנו לצאת. כשהגעתי בהתחלה, זו היתה דירת רווקים טיפוסית, אבל לא יכולתי להכיל את זה, הכל היה מאוד קר. אחרי כמה חודשים, גיא טס לעבוד בניו יורק, ואז החלטתי שאני עושה מהפך. לא היה לו מושג. לא שאלתי אותו, לא שאלתי את בעל הדירה, כלום. היה לי חלום להפוך את הבית לבית עם תחושה של צימר. אז בחרתי פרקט, צבעתי את הדירה ועשיתי עוד שינויים. גיא חזר והיה בשוק, אבל הבית עכשיו מרגיש שלנו".

"התחלת להגיש תכנית מסיבות בערוץ diy, 'המסיבה'. איך זה מרגיש?" שואל מושיק.

"התכנית הזאת היא הדבר הכי מרגש בעולם", עונה כוהנר. תמיד הפכתי כל סיבה קטנה למסיבה, גם אם זו הפקה קטנה. אז זה שיש לי היום תכנית שנקראת המסיבה, זה הכי אני שיש".

וכשמושיק שואל מה הדבר הכי חדש אצלה בבית, היא עונה, "יש לי המון נרות שקניתי לקראת החורף. זה פק"ל אצלי. אני מגיעה הביתה ומדליקה את כל הנרות בבית. זה נותן אווירה מעולה, ריח ואנרגיות טובות".

 

אל תפספסו את התכנית המלאה בה עונה כוהנר על שאלון "עד הבית" המלא של מושיק, מספרת מה הדבר הכי ישן שיש לה בבית ומקבלת ממושיק מתנה מרגשת ומקסימה לבית. רק בערוץ diy, ערוץ 41 ב-HOT.

 

 

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top