רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ערוץ DIY ישראל / כמו בבית עם מושיק גלאמין / מושיק מארח את ליהיא גרינר

מושיק מארח את ליהיא גרינר

מושיק מארח את ליהיא גרינר לשיחה על בית ועל משפחה. "כמו בבית עם מושיק גלאמין"

היא גדלה בלוס אנג'לס ועלתה לארץ בגיל 25.
היא פרצה לתודעה של כולנו כשנכנסה לבית האח הגדול בעונה השלישית ויצאה ממנו רק ביום האחרון. מאז היא הפכה לכוכבת הכי גדולה של הריאליטי הישראלי.
היא הופיעה כפאנליסטית בהרבה תוכניות, השתתפה בתוכנית ריאליטי נוספת, "מה שקורה באילת", ואפילו תיעדה את הלידה הראשונה שלה בסדרה "ליהיא תעשי לי ילד".
מאז היא הספיקה לעשות עוד ילד, והמשפחה הצעירה עברה לאחרונה לבית חדש וגדול.
בעקבות הדיאטות שהיא עצמה עשתה, היא החלה להנחות סדנאות של אורח חיים בריא, וגם ממש לא מזמן פתחה עסק למחוכים.

בתכנית הפעם אירח מושיק את ליהיא גרינר.

"כשהייתי באמריקה והייתי בשומרי משקל 5 שנים, כל הזמן עשיתי דיאטות ורציתי להגיע למשקל היעד בשביל להיות מדריכה. זה מאוד התאים לי, אני יכולתי להדריך כל אחד איך לעשות דיאטה, כי פשוט עשיתי את הכל", אומרת גרינר. "אבל לעבור לארץ ולהתפרסם – אני לא יודעת אם חשבתי שזה מה שיקרה. כל הזמן הייתי פופולרית בלוס אנג'לס ובקהילה הישראלית, אבל לא חשבתי שאהיה עד כדי כך מפורסמת. המדינה מאוד קטנה והפרסום כאן מאוד אינטנסיבי".

בתשובה לשאלה של מושיק אם היא חווה חוויות טובות מהפרסום או שיש לה חוויות שליליות היא עונה: "יש דברים מעצבנים, כמו חוסר כבוד. אם אומרים, למשל, שהגעתי לאנשהו מכלום – היא לא טאלנט. אני אומרת שאם יש לאדם את הכישרון והוא נולד עם זה בלי ללמוד – אז למה לא? תפרגנו, תזרמו, אם תהיו שמחים בשביל אחרים יהיו לכם חיים כל כך יותר טובים! אני כל הזמן שמחה כשאנשים מצליחים, זה כיף לראות אדם עושה דברים ומצליח וזה נראה טוב ועובד. הרבה יותר כיף להיות שמח בשביל מישהו מאשר לאכול את הלב".

"זה נראה שנולדת להיות אמא, את נורא אוהבת את זה" אומר מושיק.

"אני מאוד אוהבת להיות אמא", עונה ליהיא. "במיוחד כשיש בן זוג תומך ושאנחנו חברים טובים ומסתדרים יפה. זה משהו שלא חשבתי שיקרה. אם היית אומר לי לפני עשר שנים: את תהיי עם הבן אדם הכי מושלם, הכי עדין, שיאהב אותך כמו שאת, שייתן לך לעשות מה שאת רוצה, שייתן לך לדבר כמו שאת מדברת – לא הייתי מאמינה. זאת המתנה הכי גדולה, לא האמנתי שיהיה גבר כל כך מושלם. הוא אבא מדהים, הוא עוזר והוא עושה כמעט הכל".

"מה הפריט האהוב עלייך בבית?", שואל מושיק. "יש לי פריט שאומרים לי להיפטר ממנו – אבל זה לא הולך לקרות! כשהייתי בהיריון עם מייקל עשיתי belly casting, וזאת בעצם הבטן שלי בגבס. זה בסלון על הקיר, וזה מהמם! אני מתה על זה. יש אנשים שאומרים שזה יפה ויש כאלה שאומרים שלא, אבל הכי חשוב זה מה שאני חושבת".

 

אל תפספסו את התכנית המלאה בה עונה ליהיא על שאלון "עד הבית" המלא של מושיק, מספרת מה החדר האהוב עליה בבית ומקבלת ממושיק מתנה מרגשת ומקסימה לבית. רק בערוץ diy, ערוץ 41 ב-HOT.

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top