רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ערוץ DIY ישראל / כמו בבית עם מושיק גלאמין / מושיק מארח את יערה פלציג

מושיק מארח את יערה פלציג

מושיק גלאמין מארח את השחקנית יערה פלציג לשיחה על בית ו-DIY

היא גדלה בירושלים בבית עתיק בן 2000 שנה ומגיל אפס ידעה שתהיה שחקנית.
היא למדה ב'ניסן נתיב' ושיחקה בין היתר בסרטים 'השוטר', 'לא בתל אביב' ו'ירח בבית 12' ובסדרות 'אליפים', 'משפחה טובה' ו'זגורי אימפריה'.
היא משקיעה הרבה בעיצוב הבית שלה ואוהבת לבנות את הרהיטים בעצמה.

 


בתכנית הפעם אירח מושיק את יערה פלציג.

"מגיל 3 אני מכריזה שאהיה שחקנית", אומרת פלציג. "תמיד ידעתי שאהיה. זה טוב וזה רע, כי אף פעם לא שאלתי את עצמי מה אני רוצה לעשות בחיים. כשהייתי צעירה אהבתי תיאטרון, רציתי למות על הבמה. היום אני אוהבת יותר קולנוע. אני רוצה לעשות את מה שאני הכי אוהבת לצפות בו".

"גרת בבית מאוד מיוחד בילדותך, נכון?" שואל מושיק.

"הבית שנולדתי בו בירושלים הוא הבית הכי משוגע שיש. אבא שלי חפר באדמה, הוא מצא שם שרידים של מבנה עתיק ושם בנה את הבית. זה כמו מין ארמון עתיק כזה. הוא עדיין גר שם עד היום. אחר כך, בגיל 6, עברתי לתל אביב. לא היה ממש חדר בשבילי, אבל היתה מין גלריה כזו, מחסן, שבתוכו היה בוידעם, ואני נכנסתי והתלהבתי – 'כן, זה החדר שלי!'. אחר כך עברנו לבית שאמא שלי קנתה, ושם היא גרה עד היום. עכשיו אני גרה בדירה שכורה אבל אני ממש משקיעה בה".

"אין מישהו שנכנס אלייך הביתה ולא אומר וואו. כי את עושה בעצמך דברים מיוחדים ולא שגרתיים", אומר מושיק.

"עשיתי כמה דברים בבית. החלטתי שאני מכינה מוביילים ובמשך ימים שלמים הכנתי מוביילים לי ולכל החברים שלי. גם את כל הרהיטים הכנתי – סט של שולחן קפה, שידה ושולחן אוכל. עיצבתי אותם בעצמי, מסגר הכין לי את הבסיס ממתכת ואז במשך 3 חודשים הברזלים עמדו באמצע הבית ולא הצלחתי להחליט מה לעשות איתם. בסוף החלטתי ללכת על עץ וחוץ מלנסר את העץ, עשיתי הכל לבד".

 

אל תפספסו את התכנית המלאה בה עונה פלציג על שאלון "עד הבית" המלא של מושיק, מספרת מה החדר שהיא הכי אוהבת בבית שלה ומקבלת ממושיק מתנה מרגשת ומקסימה לבית. רק בערוץ diy, ערוץ 41 ב-HOT.

 

 

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top