רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ערוץ DIY ישראל / כמו בבית עם מושיק גלאמין / מושיק מארח את יעל רגב

מושיק מארח את יעל רגב

מושיק מארח את יעל רגב לשיחה על בית וקריירה. "כמו בבית עם מושיק גלאמין"

באוניברסיטה היא למדה ספרות אנגלית ותיאטרון, אבל החיים הובילו אותה להיות כתבת אופנה.
היא עורכת את מגזין 'סגנון' של מעריב, מחזיקה ערוץ יוטיוב שוקק בנושא אופנה ולייף-סטייל ולאחרונה החלה להגיש את פינת האופנה במגזין ה-DIY היומי בערוץ DIY ישראל.
היא עוסקת הרבה בדימוי גוף של נשים ומנהלת קבוצת פייסבוק שנקראת 'מסיבת רווקות', שבה היא קוראת לנשים לחגוג את חיי הרווקות שלהן.

בתכנית הפעם אירח מושיק את יעל רגב.

"זה הולך להרוס לי לגמרי את הברנדינג, אבל גבר השיק את הקריירה שלי. כשהייתי בת 21-22 סיימתי את האוניברסיטה. גרתי בירושלים והייתי מאורסת – הייתי אמורה להתחתן! ישבתי שם ובזבזתי את חיי לריק. הבחור שהייתי מאורסת לו היה חנון מחשבים והוא נכנס לבלוג שהיה פעם של נענע10. הם עשו שם משהו שאני בטוחה שהוא היה בגדר דחקה, תחרות "כתב נולד", למצוא כתב אופנה. הוא אמר 'תשלחי להם, תשלחי להם, את לא עושה כלום'. אז שלחתי להם טקסט על אופנה, כי תמיד מאוד אהבתי בגדים ואופנה. ואז הם התקשרו יום אחרי וקיבלו אותי, והלכתי להיות שם כתבת".

"מה יש בקבוצה שפתחת בפייסבוק?" שואל מושיק.

"פתחתי את הקבוצה הזאת כי רציתי לאסוף בנות רווקות שאני יכולה לדבר איתן ולהחליף ביחד סיפורים על איזה חשמלאי או אינסטלטור כדאי להזמין", עונה רגב. "הקבוצה הזאת זה האסנס של עשה זאת בעצמך: איך להזמין בחורים חתיכים, איך להתמודד בטינדר, איך איך איך".

בתשובה לשאלה איך הבית שלה נראה, עונה יעל: "הבית שלי מאוד יפה, אך מאוד אקלקטי. יש לי בעיה שאני כל הזמן נדלקת על איזשהו סגנון ואז אני מנסה למחוק לגמרי את הסגנון הקודם, אבל אני לא לגמרי מוחקת את הכל, כי אני לא יכולה לזרוק את כל מה שיש לי בבית. אז תמיד יוצא לי מיש-מש של דברים לא קשורים.
עכשיו, למשל, אני אובססיבית לסגנון הבוטני, כל מיני אלמנטים בוטניים. אבל עדיין יש לי גם מין סגנון ורוד כזה, אינסטגרמי, מינימליסטי. זה מיש-מש – אבל זה המיש-מש שלי".

אל תפספסו את התכנית המלאה שבה עונה יעל על שאלון "עד הבית" המלא של מושיק, מספרת מה הפריט האהוב עליה בבית ומקבלת ממושיק מתנה מרגשת ומקסימה לבית. רק בערוץ diy, ערוץ 41 ב-HOT.

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top