רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ערוץ DIY ישראל / FIX עם שיר מורנו / מה אפשר לעשות עם אריזות ריקות?

מה אפשר לעשות עם אריזות ריקות?

מתקן לצמר גפן ואפילו פתרון לאוזניות שמתבלגנות בתיק: מה לעשות עם אריזות ריקות? מתוך מגזין Fix

קופסאות משומשות ובקבוקים ישנים כדאי למחזר כמובן, אבל הנה לכם רעיון טוב יותר: בעזרת קופסאות ובקבוקים תוכלו ליצור מגוון של חפצים מרהיבים. זה כל כך פשוט שלא תבינו איך לא עשיתם זאת קודם. הנה כמה רעיונות.

סבוניה מבקבוק זכוכית

נתחיל עם הדבר הכי פשוט: בקבוק שתיה סטנדרטי מזכוכית. במקום לזרוק לפח ולהסתכן בשברי זכוכית שיתפזרו בשקית או על הרצפה, קבלו רעיון למשהו פשוט מאוד להכנה וגם דקורטיבי.

איך עושים את זה? ניקח את בקבוק הזכוכית, נוריד או נשאיר את תווית הבקבוק – לבחירתכם. ניקח את לחצן הסבון הישן שלנו, נרכיב אותו אל תוך בקבוק הזכוכית, והרי לכם סבוניה חדשה ומדליקה.

תמונה מכאן

מתלה לסקוטש מבקבוק שמפו

בקבוק שמפו זורקים לפח? מה פתאום. תוכלו להכין ממנו מתלה מושלם לסקוטש של הכלים. חותכים את התחתית, גוזרים צד אחד של הבקבוק ובצד השני שנשאר יוצרים חור לתלייה על הברז. פותחים את המכסה ויש לכם מעמד לסקוטש הכלים.

דיספנסר מאריזה ישנה 

את חוזרת הביתה אחרי יום עבודה ומשתוקקת להוריד כבר את האיפור, אבל צמר הגפן שוב התפזר והתלכלך במגירה ואי אפשר למצוא כלום. הנה משהו שיעשה קצת סדר: קחי אריזה ישנה של פרינגלס, חתכי חור בצורת חצי עיגול בתחתית הקופסה, קשטי עם מדבקה גדולה או בריסטול, מלאי בצמר גפן, וזהו. יש לך צמר גפן נשלף בקלות ונוחות נפלאה.

להכין דיספנסר מאריזת פרינגלס ריקה. צילום מכאן

בקבוקון- לשמירה על דברים קטנים בקלאץ'

מכירים את הבקבוק הקטן של הקונדישנר, שנשאר ריק לאחר צביעת השיער? אל תזרקו אותו. תוכלו לגזור אותו משני צדדיו וליצור מעין קייס קומפקטי לכל דבר שיכול להתבלגן בתיק: אוזניות, כסף קטן ואפילו מוצרי היגיינה נשית.

לזרוק בקבוק פלסטיק ישן? מה פתאום. הנה כמה שימושים מעולים

מתוך ערוץ היוטיוב 5-Minute Crafts

 

שתפו אותנו בתמונות של מה שאתם מכינים בפייסבוק של הערוץ או תייגו אותנו באינסטגרם diypagecoil@.

תוכלו לצפות בכתבה המלאה במגזין היומי בהגשת שיר מורנו בערוץ DIY ישראל, ערוץ 41 ב-HOT.

תמונה ראשית מכאן.

 

 

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top