רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ערוץ DIY ישראל / FIX עם שיר מורנו / נהנים ממוזיקה בחינם בסמארטפון

נהנים ממוזיקה בחינם בסמארטפון

פתרון פשוט שיחליף את השימוש ביוטיוב בהאזנה למוזיקה מהטלפון הנייד. מתוך מגזין Fix

בכל מה שקשור בשירותי מוזיקה בישראל, נשארנו קצת מאחור. שירותי המוזיקה העולמיים כמו ספוטיפיי או גוגל מיוזיק מציעים ללקוחות שלהם גישה לכל השירים שהם יכולים רק לחשוב עליהם, מכל מקום ובלי צורך להוריד את השירים לנייד, אבל הם עדיין לא זמינים בארץ. כיום בישראל ניתן למצוא אפליקציות שונות למוזיקה, אבל רוב הישראלים שצורכים מוזיקה ברשת, מסתמכים על אתר יוטיוב הפופולרי. הבעיה הגדולה בהאזנה לשירים ביוטיוב היא שמסך הסמארטפון חייב להישאר פתוח על האפליקציה.

תשאלו, בצדק, מה הבעיה עם זה בעצם? ובכן, קודם כל – זה גומר את הסוללה במהירות. המסך הוא לרוב זללן האנרגיה הכי גדול במכשירים שלנו והשארה שלו דולק תגזול סוללה יקרה. חוץ מזה שבזמן נהיגה החוק אוסר על הפעלת וידאו, ושוטר יוכל לתת לנו דו"ח כשכל ה"פשע" שביצענו הוא להאזין למוזיקה, וכן זה יכול גם להיות מסוכן אם נציץ למסך הסמארטפון שלנו.

במהלך שימוש ביוטיוב מסך הסמארטפון חייב להישאר פתוח על האפליקציה. תמונה מכאן

פתרון למשתמשי אנדרואיד

באופן מפתיע, הפתרון יחסית פשוט. אם אתם משתמשי אנדרואיד, כדי להשמיע את יוטיוב ברקע כל שצריך הוא להוריד את דפדפן הפיירפוקס הפופולרי, להיכנס ליוטיוב, ללחוץ על לחצן התפריט ולבקש "אתר שולחני". יעלה לנו על המסך האתר הרגיל של יוטיוב, כמו במחשב. מעתה כל וידאו שנפעיל ירוץ ברקע מבלי הפרעה, ויאפשר לנו להאזין לכל השירים בעולם ובלי לשלם על כך.

פתרון למשתמשי אייפון

משתמשי אייפון יאלצו להוריד אפליקציה אחרת שנקראת YTB Player. ממשק האפליקציה יזכיר את הממשק של יוטיוב. תוכלו ליצור רשימת השמעה ולהוסיף שירים מועדפים. הבעיה באפליקציה היא הפרסומות. כמובן שיש שירותים בתשלום שיחסכו מאיתנו את המטרד, אבל מי שמחפש ליהנות ממוזיקה אינסופית בחינם – שימוש ביוטיוב יכול להיות עבורו מצוין.

כך תאזינו ליוטיוב מהסמארטפון- כשהמסך כבוי. צפו –

מתוך ערוץ היוטיוב Gauging Gadgets

 

יש לכם שאלות לגיא? כתבו לנו פה בתגובות, שתפו אותנו בעמוד הפייסבוק של התוכנית או תייגו אותנו באינסטגרם diypagecoil@.

תוכלו לצפות בכתבה המלאה במגזין היומי בהגשת שיר מורנו בערוץ DIY ישראל, ערוץ 41 ב-HOT.

תמונה ראשית מכאן.

 

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top
the_post_id=11098