רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ביוטי / כמו בבית – מושיק מארח את שלי גפני

כמו בבית – מושיק מארח את שלי גפני

בתכנית "כמו בבית עם מושיק גלאמין" מארח הפעם מושיק את הדוגמנית, המאפרת ואשת העסקים שלי גפני, שמספרת לו על החדר האהוב עליה בבית

בגיל 14 היא זכתה תחרות נערת השנה של "מעריב לנוער" והפכה לדוגמנית בינלאומית ולפנים מוכרות בכל בית בישראל. בגיל 20 התחילה ללמוד איפור והפכה למאפרת, אבל המשיכה גם לדגמן (והיא עדיין ממשיכה גם היום, בגיל 46). בהמשך נכנסה לעולם העסקים והיום היא גם מרצה על תחום היופי והאסתטיקה. היא נשואה לאופק, אותו הכירה בגיל 14, ויש להם 3 ילדים.

בתכנית הפעם אירח מושיק את שלי גפני.

"כיום אני עוסקת בעיקר באיפור לכלות", אומרת גפני, "וגם מרצה על יופי ואסתטיקה. בגיל 20 חשבתי שאני כבר ממש גדולה ושאוטוטו אפסיק לדגמן, לכן הלכתי ללמוד איפור, אבל העולם השתנה והיום מבינים שגם לנשים בוגרות יש מה להציע".

A post shared by shellygafni (@shellygafni) on

 

כשמושיק שואל אותה על הבית שלה, היא מספרת – "יש לנו בית ישן ששופץ. הוא מאוד נעים, מרגישים בו את המשפחה. הוא מעוצב בסגנון מודרני, אבל חם. בת דודה שלי שמכירה אותנו היטב עיצבה אותו. היה שילוב מדהים בינה לבינינו – אופק ואני. למזלי, היה לנו אותו חזון לגבי איך הבית ייראה ובחרנו והחלטנו יחד על הכל".

"החדר הכי חשוב בבית הוא לדעתי המטבח. הוא המרכז של הבית"

"אנחנו חיים בתקופה כזאת", אומר מושיק. "לב הבית הוא סביב שולחן המטבח או האי במטבח, שם מתקבלות החלטות. כיום חשוב יותר להשקיע במטבח מאשר בסלון".

"אני אוהבת את זה שכשאני מבשלת ומארחת", אומרת גפני, "אני יכולה להיום עם כולם. אגב, מתי אתה בא לאכול אצלנו?"

אל תפספסו את התכנית המלאה בה שלי עונה על שאלון "עד הבית" של מושיק, מספרת מה הפריט הכי ישן בבית שלה ומקבלת ממושיק מתנה מקסימה ומרגשת לבית.

ערוץ DIY ישראל, ערוץ 41 בהוט.

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top