רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ערוץ DIY ישראל / כמו בבית עם מושיק גלאמין / כמו בבית – מושיק עם שיר מורנו

כמו בבית – מושיק עם שיר מורנו

מושיק גלאמין מארח בתכניתו את שיר מורנו, מגישת מגזין FIX, שמספרת על הילדות והאהבה שלה ל-DIY

היא נולדה בעכו. להורים שלה היתה חנות לחומרי בניין, וכשכל הילדים שיחקו בצעצועים, היא שיחקה בגבס. כשגדלה, למדה משחק בסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין, שיחקה בסדרות "החממה" ו"מועדון החנונים" וגם במחזות הזמר "הקוסם" ו"מרי לו". בשנת 2015 התחתנה עם איש העסקים אורן מאור ולאחרונה הפכה לאמא לתינוק מקסים בשם גל.

A post shared by Shir Moreno (@shir_moreno) on


בתכנית הפעם אירח מושיק גלאמין לשיחה את שיר מורנו, שגם התחילה להנחות לאחרונה את FIX, מגזין ה-DIY היומי של ערוץ DIY ישראל החדש.

A post shared by Shir Moreno (@shir_moreno) on

 

"התכנית החדשה שלי מאוד שונה מכל מה שעשיתי עד היום", אומרת שיר. "זה נושא שאני מאוד אוהבת ומאוד מתחברת אליו. זו גם לא דמות שאני מגלמת, אני מביאה את עצמי. אלה דברים שמאוד מעניינים אותי ואני לא צריכה להתאמץ כדי לעשות את זה. אני הכי שם. כשהייתי קטנה ולהורים שלי הייתה חנות לחומרי בניין, אני הייתי משחקת עם גבס ושבלונות והאחיות שלי היו צובעות אופניים עם ספריי ומשפריצות לעצמן לעין".

"אני הייתי בונה לעצמי את הרהיטים", מספר מושיק. "דוד שלי היה מביא רהיטים מחו"ל ואני הייתי מעתיק אותם".

"הייתה לי כוננית", אומרת שיר, "שבשלב מסוים החלטנו להעיף אותה. לקחתי את המדפים שלה, הוספנו זוויות ממתכת, צבענו ותלינו אותם. אחר כך הנחתי שם כל מיני דובונים ותליתי כל מיני דברים. מאוד אהבתי להכין דברים בעצמי. אמא שלי מאוד אהבה תכניות של DIY והיתה מכינה הרבה דברים בעצמה. היינו נוסעות לתל אביב כל הדרך מעכו, קונות מלא חרוזים ומכינות כל מיני מוביילים ודברים כאלה".

כשמושיק שואל על חדר בבית שלה שמעורר בה השראה, מספרת שיר על הבר בסלון הדירה – "מכיוון שאין לנו בבית מרפסת, עשינו בר מעץ ממש בעצמנו, זה לא משהו שהיה בדירה כשנכנסנו. זיהינו בנקודה הזאת פוטנציאל והחלטנו שזו תהיה הנקודה הירוקה שלנו, עד שיהיה לנו בית עם גינה או מרפסת. שמנו כסאות גבוהים ואנחנו יכולים לשבת שם ולהסתכל על הגינה הירוקה שממול. זה המקום בבית שאנחנו יושבים בו הכי הרבה, שותים שם קפה ונהנים ממנו מאוד. זה המקום הכי כיפי בבית".

 

אל תפספסו את התכנית המלאה בה שיר עונה על שאלון "עד הבית" של מושיק, מספרת למה היא רוצה להוציא מהבית את השולחן שנתנה לה חמותה ומקבלת ממושיק מתנה מקסימה ומרגשת לבית. ערוץ DIY ישראל, ערוץ 41 בהוט.

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top