רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ביוטי / מושיק מארח את מורן סטוויצקי

מושיק מארח את מורן סטוויצקי

מושיק גלאמין מארח את מורן סטוויצקי, מהמאפרות המובילות בארץ, לשיחה על איפור, בית וילדים

כולם מכנים אותה מילקי. היא התחילה לדגמן בגיל 17, אבל עזבה את הדוגמנות לטובת משחק. היא עברה בין שלל עבודות, עד שיום אחד נתקלה במודעה ללימודי איפור. מהר מאוד הפכה לאחת המאפרות המובילות בארץ, וכיום היא, בין היתר, המאפרת הצמודה של בר רפאלי.

 

בתכנית הפעם אירח מושיק את מורן סטוויצקי.

"לא ממש נהניתי מהדוגמנות", מספרת מורן. "מהמשחק נהניתי, אבל כדי להיות ממש שחקן, צריך שיהיה להט כזה. תמיד אהבתי איפור ותמיד סיקרן אותי כשאיפרו אותי. הייתי בתקופה של חיפוש עצמי, ניסיתי כל מיני דברים, ואז התחלתי ללמוד איפור. משם זה התגלגל".

מושיק שואל אם הייתה מציירת גם בילדותה, והיא עונה "כשהייתי ילדה, הייתי מציירת על הקירות בחדר, כותבת כל מיני דברים, אפילו את הפנים של אביב גפן ציירתי על הקיר של החדר".

 

ומה עושה מאפרת מהגדולות בארץ כשהיא צריכה להתאפר? "אין לי סבלנות להתאפר שעות. אני מתאפרת איפור קליל של 10 דקות. יש לי ילדה בת 3, אני בהריון, אחר כך צריך גם להוריד את כל האיפור הזה, אז אני הולכת על איפור רענן ופשוט".

כשמושיק שואל על הבית שלה, היא מספרת – "מאז שנולדה לילו, הבת שלי, השתנה קצת הבית. היא השתלטה על פינת האוכל ועל הסלון. עכשיו יש לי שם מטבח ורוד".

ולפני סיום, טיפ של מושיק להורים ולהורים שבדרך – "יש גבול לכמה הילדים יכולים להשתלט על הבית. תצמצמו, תדאגו להשאיר את הצעצועים בחדר שלהם, בחדר משחקים או אפילו בסלסלה או ארגז בסלון".

אל תפספסו את התכנית המלאה בה עונה מורן על שאלון "עד הבית" של מושיק, מספרת מה הייתה רוצה לשנות בבית שלה ומקבלת ממושיק מתנה מקסימה ומרגשת לבית, רק בערוץ diy, ערוץ 41 ב-HOT.

 

 

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top