רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ערוץ DIY ישראל / FIX עם שיר מורנו / יצירות מגניבות מדבק חם

יצירות מגניבות מדבק חם

לא להדבקה בלבד: טל פרי עם דברים מהממים שאפשר להכין מדבק חם. מתוך מגזין Fix

דבק חם הוא אחד הדברים שכל חובב DIY לא יכול בלעדיו, ומסתבר שחוץ מלהדביק, אפשר להשתמש בו לשלל יצירות מדליקות. ברשת קיימים מגוון סרטונים של יצירות DIY עם דבק חם, כשהדבק ממש כמרכיב העיקרי של הפרוייקט. הכל יכול ללכת: צמידים, קערות, קישוטי ואפילו נעליים. היוטיוברית טל פרי נותנת עוד כמה רעיונות.

קערה 

לוקחים קערת זכוכית שיש לכם כבר בבית, מכסים אותה בשכבה דקה של טלק, ואז עוברים על הקערה עם הדבק החם. אין צורך למלא את כל הקערה: יוצרים מעין רשת על הקערה עצמה. כדאי להתחיל עם הקערה הפוכה, ולהניח דבק על החלק העליון – החלק שהקערה עומדת עליו כשהיא לא הפוכה – ומשם למשוך קווים לאורך הקערה.

חשוב לזכור שכל הקווים צריכים להיות מחוברים אחד לשני ולחלק העליון, כדי שכשנקלף את הדבק הכל יישאר בחתיכה אחת. אחרי שנותנים לדבק החם להתייבש מספיק זמן, אפשר לקלף את הכל מקערת הזכוכית.

עכשיו אפשר לצבוע את הקערה, לקשט עם אבנים קטנות, חוטים, חרוזים – כל מה שנראה לכם יפה, עובד.

פתית שלג 

עוד שיטה ליצירת דברים מגניבים בטירוף מדבק חם היא לצייר על נייר אפיה עם הדבק. לאחרונה הכנתי קישוט בצורת פתית שלג: הדפסתי צורה של פתית שלג מהאינטרנט, והנחתי אותו מתחת לנייר האפייה. אחרי שהדבק מתייבש, אפשר לקלף אותו מנייר האפייה בשיא הקלות.

מניחים ציור כלשהו שישמש כשבלונה מתחת לנייר האפייה ועוברים עם הדבק החם על נייר האפייה לפי הצורה. אפשר להוסיף גם נצנצים או צבעים. מחכים שיתייבש ומקלפים מנייר האפייה.

תמונה מכאן

טיפ מנצח

כשמשתמשים בדבק חם, נוצרים מעין ״חוטים״ שנמתחים בין האקדח דבק לדבק עצמו, והם קצת מבלגנים את היצירה. נסו לעבור בזהירות עם מייבש שיער מעל העבודה שלכם לפני שאתם צובעים. המייבש ימיס את החוטים הקטנים והתוצאה תהיה מושלמת.

עוד רעיון: קישוט לעיפרון בצורת גלידה מדבק חם. 

מתוך ערוץ היוטיוב של IdunnGoddess

 

הכנתם בעצמכם? כתבו לנו פה בתגובות, שתפו אותנו בעמוד הפייסבוק של התוכנית או תייגו אותנו באינסטגרם diypagecoil@.

תוכלו לצפות בכתבה המלאה במגזין היומי בהגשת שיר מורנו בערוץ DIY ישראל, ערוץ 41 ב-HOT.

תמונה ראשית מכאן.

DIYPAGE TEAM

DIYPAGE TEAM

DIYPAGE TEAM

Latest posts by DIYPAGE TEAM (see all)

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top
the_post_id=11790