רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ערוץ DIY ישראל / FIX עם שיר מורנו / טיפים לעיצוב חללים

טיפים לעיצוב חללים

זה הקטן גדול יהיה- עצבו את החלל שלכם בצורה חכמה וגרמו לו להרגיש גדול יותר!

כולנו רוצים לגור בבית גדול יותר, אבל לא תמיד יש אפשרות כזו. החדשות הטובות: יש מה לעשות! ועם כמה טיפים פשוטים תוכלו גם אתם להגדיל את החלל שבו אתם גרים. האדריכל ומעצב הפנים עומרי אהרון פה כדי לעשות לכם סדר

למה לנו להתייחס לגודל החלל?

אז את בטח יודעת שבשנים האחרונות גודל הדירות הסטנדרטיות הלך וקטן, זה מושפע מערך הקרקעות ומעלויות הבניה שהתייקרה עם השנים, ולכן הקבלנים היום בונים דירות קטנות יותר מבעבר. אם בעבר גודל חדר ממוצע עמד על 14 מטר, היום גודל חדר ממוצע עומד על 11 מטר. ולכן חשוב מאד שנדע למצות את החלל לטווח ארוך.

לדוגמא – משפחה צעירה שקונה דירת 4 חדרים ורוצה חלל משפחה/חדר משחקים/פינת עבודה. חשוב מאד שנתייחס לגודל של כל חלל כדי להכין כבר בשלב הראשוני את הבית, לא ל"איך הוא מתאים למשפחה היום", אלא מה יקרה בעוד 5 שנים שיצטרף עוד ילד או שניים, והגדול יילך לבי"ס. כל זה חייב לקבל ביטוי כבר בשלב הראשוני של תכנון החללים והגודל שלהם.

 

כולנו רוצים תמיד לגור בבית גדול יותר על מה צריך לשים דגש כשמעצבים בית?

אווו זו שאלה חשובה מאוד. ניצול נכון של הבית כבר בתחילת התהליך, יידע לתת לכל חלל התייחסות מיוחדת ולהביא לניצול מירבי של החלל כשיש בהחלט טיפים איך לגרום לחלל להראות גדול יותר.

למשל – אור והרבה אור! חלונות גדולים, חלונות ללא תריסים, גובה תקרה, צבעים בהירים, פרודוקטים עיצוביים שתופסים פחות נפח ויודעים לתת את אותו מענה….

 

מה יכול לעשות התל-אביבי שגר בדירה קטנה?

הדילמה של כל תל אביבי בערך… היום לשמחתנו יש פתרונות ריהוט מצויינים שיודעים לשלב גודל מינמאלי עם תפוסה מקסימאלית. אם זה שולחן שיודע להיות קונסולה בכניסה ולהיפתח במידת הצורך לשולחן ל-12 איש לאירוח, אם זה ספות מודולאריות שיודעות לתת מענה מותאם – היום אני רווק, מחר נשוי פלוס ילד שמוסיף עוד יחידה לספה. בקיצור יש אינספור פתרונות שיכולים לתת לנו מענה איך לנצל בצורה חכמה את החלל ועדיין להרגיש מרחב.

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top