רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / DIYoung - ליאת בר / טיפים לא שגרתיים לאיפור

טיפים לא שגרתיים לאיפור

איך להשתמש בכפית ובסלוטייפ כדי להגיע למראה איפור מושלם. טיפים מעולים לאיפור מתוך מגזין FIX

איפור זו אמנות, אבל אם תכירו את הטריקים הנכונים, תוכלו גם אתן להגיע בקלות לאיפור סטייל קים קרדשיאן.

מראה עיניים מושלם

הדרך הפשוטה ליצירת מראה עיניים מושלם וסימטרי היא שימוש בסלוטייפ. נשמע מוזר, אני יודעת, אבל זה אמיתי לגמרי. לוקחים שתי חתיכות סלוטייפ ומדביקים אותן בצידי העיניים, כמעין המשך לקו הריסים התחתון. מניחים צלליות כרגיל ובסיום ניתן להסיר את הסלוטייפ בזהירות ולקבל מראה עיניים חד וסימטרי. רצוי להיעזר בטריק הזה כשרוצים להשיג מראה יותר דרמטי, כמו עיניים מעושנות – מראה שבו משתמשים בצלליות כהות, ולכן דיוק וסימטריה חשובים והכרחיים. הטריק הזה יכול לעזור גם לכל אלה שמתקשות בשרטוט אייליינר ישר וסימטרי, ותמיד עין אחת יוצאת להן שונה לגמרי מהשנייה.

התמונה מכאן

טיפ עם כפית

ניתן להיעזר בכפית ליצירת הקונטור המושלם. קונטור היא שיטה לפיסול הפנים, ממש כמו מה שקים קרדשיאן עושה באמצעות ברונזר. מניחים את הכפית על האיזור שבין עצמות הלחיים לשקע הלחי, ומעבירים מברשת עם ברונזר הלוך ושוב באזור השקע. הצורה האובלית של הכפית תעזור לנו להשיג את החיטוב המושלם. אגב, ניתן להשתמש בכפית גם ליצירת מראה של עפעף חתוך. עפעף חתוך מיועד לכל מי שרוצה להדגיש את שקע העין שלה או ליצור אשליה לשקע כזה. ממקמים את הכפית על גבי גלגל העין ובעזרת מברשת וצללית עוברים על שקע העין הלוך ושוב (נעזרים בצורה האובלית של הכפית). כך מקבלים מראה של עפעף עם שקע מוגדר ומשורטט כפי שמאפרת מקצועית הייתה עושה.

מתוך הערוץ של Roxxsaurus

לחטב גם את האף

כדי להשיג פיסול פנים מושלם אסור לשכוח לחטב מעט גם את האף. בכל זאת הוא מרכז הפנים. ואם למראה קונטור השתמשנו בכפית, לחיטוב האף נשתמש במזלג. מניחים את שיני המזלג במרכז האף, וגם כאן בעזרת מברשת וברונזר ניתן להעביר את החומר בין השיניים ליצירת אף מפוסל.

ומה עם הגבות?

לכולנו נוח לחשוב על שימוש בספריי לשיער לקיבוע תסרוקות, אבל מה תגידי על קיבוע הגבות שלנו בעזרתו? הגבות הן הרי שיערות, וגם הן יכולות לפעמים להתפרע, ולכן יש צורך לקבע אותן כדי שלא יזוזו במהלך היום. איך עושים את זה? לוקחים מברשת המיועדת לסירוק גבות, מרססים עליה ספריי לקיבוע השיער ומברישים בעזרתה את הגבות. כפי שהספריי מקבע תסרוקות, הוא מסוגל לקבע גם זוג גבות פרועות.

מתוך הערוץ של NikkieTutorials
אהבת את הטיפים?אימצת גם? תראי לנו בפייסבוק של הערוץ או תייגי אותנו באינסטגרם diypagecoil@.

לעוד רעיונות שווים של ליאת עקבו אחריה בערוץ שלה.

תוכלו לצפות בכתבה המלאה במגזין היומי בהגשת שיר מורנו בערוץ DIY ישראל, ערוץ 41 ב-HOT.

תמונה ראשית ronstik לפוטוליה.

 

 

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top