רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ערוץ DIY ישראל / FIX עם שיר מורנו / איפה תקנו מוצרי חשמל בזול?

איפה תקנו מוצרי חשמל בזול?

איפה באמת שווה לקנות מוצרי חשמל? כתב הצרכנות דודי טל עם כל הפרטים. מתוך מגזין Fix

זוכרים את הימים בהם היינו הולכים לחנויות החשמל הקטנות, רוכשים מוצר חשמלי ומחכים שיגיע הביתה? הזמנים השתנו, החנויות הקטנות הפכו לרשתות ברובן, וכמעט לכולן יש אתרי אינטרנט חיים ובועטים שמציעים מחירים ממש שווים. גם אתרים שונים ברחבי הרשת, כמו עליבאבא ואיביי מציעים מחירים שווים על מגוון מוצרים. ביקשנו מכתב הצרכנות שלנו, דודי טל, שייתן לנו טיפים לקניית מוצרי חשמל בזול.

אתרים שונים ברחבי הרשת מציעים מחירים משתלמים. תמונה מכאן

לקנות בחנות החשמל או עדיף אונליין?

רשתות החשמל שמציעות לכם הכל מעכשיו לעכשיו, תהיינה ברובן זולות מאלה שמציעות מוצרי בוטיק, אבל ברשת תמיד תוכלו למצוא תואמים זולים יותר בהרבה.

כך לדוגמה שעוני דופק, מקרנים או רמקולים אלחוטיים ממיטב התוצרת הסינית, שבפועל עובדת לא רע, תוכלו למצוא במחירים הרבה יותר זולים מהרגיל.

אם חשקה נפשכם בשלל מותגים בינלאומיים, גם פה יש לנו בשורה – לרוב הרשת תהיה זולה יותר. ברשתות הגדולות תוכלו למצוא לפטופים, טלוויזיות ואפילו מכונות כביסה במחירים הרבה יותר משתלמים מאלו שבחנויות הקטנות.

דוגמאות

טלוויזיה '42 ממותג בינלאומי שעולה בחנות באזור ה-2,300 שקל, תוכלו למצוא ברשת במחיר שמתחיל מ-1,800 שקל.

מקרן קול שעולה בחנות בממוצע 900 שקל, תוכלו למצוא ברשת במחיר המתחיל ב-700 שקלים ועוד. לכם רק נשאר לחפש את המבצעים השווים באמת ולהיות עם אצבע על הדופק.

טיפים לקניות מוצלחות

כדאי לאמץ את הכלל ולא לקנות את המוצר בשיא העונה. לדוגמה, אם אתם צריכים מזגן, שווה לקנות אותו דווקא בחורף. ההתקנה תעשה בפרק זמן קצר יותר והמחירים נמוכים בהתאם. פרט לזה, תוכלו למצוא השוואות מחירים ולראות טווחים שונים בין אותו מוצר בחנויות שונות, ולרוב לחסוך, והרבה.

השוו מחירים ובדקו טווחים שונים. תמונה מכאן

מכס ומשלוח

אז המחיר אמנם זול, יגידו הספקנים שביניכם, אבל עם המכס והמשלוח נגיע לסכום כמעט שווה ערך למה שנשיג בחנות, לא? ובכן, גם כאן יש לנו בשורה: מדובר במיתוס. גם עם תשלום המכס והמשלוח, פעמים רבות מחיר המוצר יהיה עדיין יותר אטרקטיבי בקנייה מחו"ל, ולכן שווה בכל זאת לצאת למסע שופינג משתלם ברחבי הרשת.

 

יש לכם גם טיפים לשופינג בזול? ספרו לנו פה בתגובות או בעמוד הפייסבוק של הערוץ.

תוכלו לצפות בפינה המלאה במגזין היומי בהגשת שיר מורנו בערוץ DIY ישראל, ערוץ 41 ב-HOT.

תמונה ראשית מכאן.

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top