רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ערוץ DIY ישראל / FIX עם שיר מורנו / איפה כדאי לקנות בגדים בזול?

איפה כדאי לקנות בגדים בזול?

כבר לא צריך לעלות על מטוס כדי לקנות בגדים בזול – עושים שופינג משתלם בארץ. מתוך מגזין FIX

כל מי שאוהב שופינג יודע שיש תקופות שהמחירים בארץ ממש יקרים. אבל מסתבר שאפשר לרכוש בגדים במחירים סבירים ואפילו זולים לא רק במכירות סוף העונה. ביקשנו מדודי טל, כתב הצרכנות שלנו, שיסביר איך אפשר לעשות שופינג במחירים שפויים וגם למצוא פריטים שווים.

שופינג זול בארץ

מסתבר שגם בארץ אפשר לקנות בזול, בעיקר במבצעי סוף עונה. בקולקציית חורף, מבצעי סוף העונה מתחילים בדרך כלל בשבוע האחרון של דצמבר ובשבוע הראשון של ינואר, ובקולקציית קיץ, המבצעים מתחילים בתפר שבין חודש ספטמבר לאוקטובר. בסוף עונה אפשר למצוא מציאות כמעט בכל חנות, הוזלות משמעותיות במחירים, מבצעים של קנה בסכום מסוים ושלם פחות ועוד.

איפה אפשר למצוא בגדים שווים וזולים?

בגדים שווים וזולים הכי כדאי לרכוש בחנויות אאוטלט (Outlet), ללא ספק. בקניוני אאוטלט יש מגוון של חנויות, גם חנויות שיש בקניון רגיל, אבל המחיר זול בהרבה, מכיוון שהחנויות שם הן חנויות שמוכרות בעיקר עודפים. אם ברשתות אופנה גדולות אפשר לקנות פריט ב-150 ש"ח, באאוטלט תוכלו לרכוש 2 פריטים בסכום דומה. אני בעצמי קניתי לאחרונה נעליים ממותגות ב-150 ש"ח, כשאני יודע בוודאות שלא ניתן להשיג נעליים כאלה במחיר כזה בחנויות רגילות של אותו המותג. אלה מחירים שניתן למצוא רק באאוטלט.
בשנים האחרונות הוקמו מתחמי אאוטלט וקניוני אאוטלט בכל רחבי הארץ. תוכלו למצוא אותם בביל"ו סנטר קרוב לרחובות, בחוצות המפרץ בחיפה, בהרצליה ובעוד מקומות רבים. קיימות גם חנויות אאוטלט של רשתות ספציפיות במרכזי קניות רגילים.

התמונה מכאן 

אז מה עדיף, חנויות בקניון, אאוטלט או בכלל חנויות יד שניה?

נתחיל מהסוף, לדעתי, חנויות יד שנייה לא מתאימות לכל אחד. לא כולם אוהבים ללבוש את מה שהסבתא לבשה עד שנפטרה, וזה בסדר. אם אתם קונים בחנות רגילה ואתם צריכים משהו בדיוק בזמן שיש סיילים, זה מצויין, אבל הכי זול ומשתלם זה לקנות באאוטלט.

אל תגיעו עייפים

קחו בחשבון שביקור באאוטלט מצריך זמן וסבלנות. כדי למצוא את הפריטים שאתם צריכים, אתם יכולים למצוא את עצמכם משוטטים בין החנויות במשך חצי יום אפילו. ואגלה לכם סוד נוסף, בכל חנות יש גלגל או מדף סודי של מציאות. בדרך כלל לא כתוב עליו שזה המדף הסודי או שזה מדף המציאות, ומדובר למעשה בפריטים מהעונה הקודמת שלא נמכרו ונמכרים עכשיו במחיר נמוך יותר. המציאות האלה יהיו ממוקמות בדרך כלל עמוק בתוך החנות, ותצטרכו לחפש על הגלגל את המציאה שמתאימה לכם. אבל זה שווה לגמרי. פעם אפילו מצאתי בדיוק ככה ג'ינס ממותג ב-20 ש"ח. נסו ללכת לחנויות אאוטלט ותראו את פערי המחירים.

תתחדשו!

 

יש לכם גם טיפים לשופינג בזול? ספרו לנו פה בתגובות או בעמוד הפייסבוק של הערוץ.

תוכלו לצפות בפינה המלאה במגזין היומי בהגשת שיר מורנו בערוץ DIY ישראל, ערוץ 41 ב-HOT.

תמונה ראשית Kaspars Grinvalds ל Fotolia.

 

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top