רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ערוץ DIY ישראל / FIX עם שיר מורנו / איך לתכנן יום הולדת פיות

איך לתכנן יום הולדת פיות

איך להשתמש בפינטרסט כדי לתכנן יום הולדת פיות קסום במיוחד. כל הטיפים מתוך המגזין FIX

אם אתם כבר מכירים את פינטרסט, הגיע הזמן ללמוד איך אפשר להפיק ממנו את המירב ולהשתמש בו כדי לקבל רעיונות פרקטיים לצרכים שלנו. האמנית דנה לאור מסבירה איך לתכנן יום הולדת פיות בעזרת פינטרסט.

מה זה בכלל יום הולדת פיות?

הקסם הזה זכור לי מילדותי. נולדתי וגדלתי באוסטרליה, שם יש קצת יותר תום באוויר, וגם גינונים של ימי הולדת לפי קונספט. הייתה לנו בריכונת קטנה, ׳פונד׳, בחצר, מקום עם המון השראה מבחינתי, ושם יכולתי להיות הפיה שאני. במרכז מלבורן הייתה חנות שקראו לה ״פיירי שופ״, חנות מופלאה עם חדר קסום כמו יער עבות שהיה אפשר לחגוג בו ימי הולדת. בכל יומולדת ביקשתי לחגוג ב״פיירי-שופ״. גדלתי והתחלתי לחגוג לבן שלי ימי הולדת. כך למעשה גיליתי את פינטרסט – הכל התחיל ביומולדת שנתיים שלו עם מסיבת קונספט בנושא טרקטורים. פינטרסט הוא העזרה הצמודה שלנו לכל מסיבה שרק נרצה לתכנן. אפשר ליצור תוכן מדהים בכל נושא, אבל הפעם נתמקד במסיבת יום הולדת בנושא פיות.

התמונה מכאן

איך משתמשים בפינטרסט, מה כותבים בחיפוש?

פינטרסט הוא לא גוגל, ומנוע החיפוש שלו לא מתוחכם כמו זה של גוגל, כך שחשוב לחפש בדיוק מה שאתם רוצים למצוא. הוא לא יתקן את שגיאות הכתיב שלנו ולא ידייק בשבילנו את החיפוש. חשוב גם לבצע חיפוש באנגלית. החיפוש בעברית מוגבל עד כמעט לא קיים. אם, למשל, אני מתכננת מסיבת קונספט של פיות, אחפש להשראה – fairy concept party. אני פשוט ׳נועצת כפי יכולתי׳ בפינטרסט, כל מה שיפה בעיניי ושנדמה לי שאני יכולה בפשטות להכין. ואם אני רוצה לדייק את החיפוש – לחפש למשל פעילות מתאימה למסיבה הזאת – אחפש "fairy activities for kids". חיפוש כזה ייתן לנו תוצאות מדויקות יותר להפעלות הקשורות לנושא. כדי לדייק את החיפוש לתלבושות של פיות, למשל, נחפש fairy festival outfit. אפשר גם לצמצם ולדייק את הבחירה שלי לפי תתי-קטגוריות שפינטרסט מציע בסרגל כלים העליון. התוצאות הן רבות ועשירות – כמה השראה בחיפוש אחד, ממש עושה חשק להתחיל ליצור.
אחרי שקיבלתי את תוצאות החיפוש, אני גוללת למטה עד שאני רואה את מה שאני מחפשת. אני נועצת את התמונה בתיקייה הרלוונטית ואז לוחצת על התמונה ונפתח לי עולם תוכן עשיר, תמונות והסברים ואפילו מתכונים להכנת יומולדת פיות מושלמת.

התמונה מכאן

 

ארגנתם יום הולדת בעזרת פינטרסט? כתבו לנו טיפים בתגובות או בעמוד הפייסבוק שלנו.

תוכלו לצפות בכתבה המלאה במגזין היומי בהגשת שיר מורנו בערוץ DIY ישראל, ערוץ 41 ב-HOT

תמונה ראשית Pavel Losevsky עבור Fotolia.

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top