רשום כבר?
התחבר
לא רשום?
הירשם
אתם כאן: Home / ערוץ DIY ישראל / FIX עם שיר מורנו / איך לעצב מטבח לזמן דיאטה?

איך לעצב מטבח לזמן דיאטה?

איך הצורה בה נעצב את המטבח יכולה לעזור לנו לרדת במשקל? רעיונות וטיפים מתוך מגזין FIX

כשאנחנו מתחילים לחשוב על דיאטה, הדבר הראשון שעולה לראש הוא המקרר. כדי שנוכל להתמיד בדיאטה לאורך זמן, חשוב שהמטבח שלנו יהיה מעוצב ומאובזר בכל האלמנטים החשובים לשמירה על המשקל, בעיקר באזור שקרוב למקרר, לשם אנחנו נמשכים באופן טבעי בזמן דיאטה.

איך מתרגמים את זה לעיצוב?

קודם כל – לחשוב ירוק. ברגע שאנחנו חושבים ירוק, אנחנו כבר מרזים, לפחות במחשבה. חשוב גם שהמשטחים המרכזיים במטבח יזכירו לנו שאנחנו נמצאים בתהליך של שמירה על המשקל. הניחו לדוגמה אגרטלים עם בזיליקום, נענע ושאר ירוקים על השיש, ובכלל נסו ליצור חוויה של יער קטן במטבח.

ניתן להעניק למטבח תחושה כיפית על ידי תאורה סופר-מחממת, שמעניקה תחושה של התפנקות במטבח. אפשר לצבוע קיר אחד בצבע גיר שניתן לכתוב עליו, ולכתוב עליו את התפריט היומי שלי. המטרה היא לעטוף את עצמי בחסה ולחשוב ברוקולי. אין דבר שיעזור לכם להתאהב מחדש בברוקולי כמו תפריט בגודל קיר שלם.

קפצו לחנות מכשירי הכתיבה הקרובה וקנו וואשי-טייפ, מעין נייר דבק דקורטיבי, אספו גלויות או פוסטרים, והכינו על גבי קיר שלם מעין לוח חזון שיזכיר לכם כמה אתם מהממים עם החסה והשייק הירוק. וכשנמאס, אפשר להחליף את הגלויות בתפריטים של סלטים.

אצלי במטבח

אני בחורה של ג'ונגל. מבחינתי, אין כמו להיכנס למטבח ולא לחשוב על תהליך הדיאטה כמאבק. לכן צריך להפוך את החוויה למהנה יותר, על ידי תלייה של חלק מהפירות, כמו למשל אשכול בננות, עם ווים מהתקרה. העיצוב יכול להיות מה שאנחנו בוחרים, כל עוד אנחנו בוחרים את מה שהכי טוב לנו. נגיעות מרובות של צבע חי במגוון מקומות על גבי המשטחים וגם מהתקרה ייתנו לכם דרייב לתהליך.

תמונה מכאן
פרויקטים וטיפים נוספים של רחל תוכלו למצוא באתר שלה ובדף הפייסבוק שלה.

ספרו לנו איך אתם מארגנים לעצמכם את המטבח ומקלים על הדיאטה, בתגובות או בפייסבוק של הערוץ.

תוכלו לצפות בפינה המלאה במגזין היומי בהגשת שיר מורנו בערוץ DIY ישראל, ערוץ 41 ב-HOT.

תמונה ראשית  Alliance עבור Fotolia.

ספרו לנו מה אתם חושבים

Scroll To Top